Змінити Приморськ під силу кожному!

Приморськ – маленьке наше місто, яке вже має свою 195-и річну історію. Багато чого в нашому місти змінилось з часом, щось зникло, щось з'явилось. Центр міста поступово оновлюється та прикрашається, але як щодо околиць міста, навіть того самого центра?

Саме ці місця ми й вирішили перетворити на щось нове в місті. Першою була обрана інша стіна, але за пропозицією міської ради нам надали більшу площу та ще й в більш людному місці. Перехрестя вулиць Дружби та Соборна, там є стіна котра мала сірий вигляд та заліплена оголошеннями. 

Наша маленька команда сайту "Приморськ 24/7" поступово доповнюється новими друзями. На цей раз на наше запрошення змінити місто відгукнулися Вадим Сергієнко та Марія Пасічник. Обговоривши саму композицію ми перейшли до процесу перетворення.

Ось так за п'ять днів ми перетворили колись сіру стіну на чудовий малюнок, який ми даруємо вам – мешканцям та гостям міста Приморськ!

На завершення скажемо наступне:

Ми дякуємо всім нашим друзям, які нам допомагали в створенні цього малюнку: Вадиму Сергієнко, Марії Пасічник, Наталі Зюзіній. Ми висловлюємо подяку нашим спонсорами, які виникли вже під кінець роботи, це Олег Ніколенко, Руслан Донєв та Тамара Тур, також висловлюємо подяку члену виконавчого комітету Приморської міської ради Вадиму Ганзулі за наданий матеріал. Ну і звичайно ж всім вам, простим перехожим, які вітали нас теплими словами та зберегали стіну в чистоті поки нас не було.

Одне з головних завдань цього проекту – продемонструвати всім, що в нас є люди готові змінювати місто, прикрашати його, робити щось власними руками. Ми за майже рік роботи нашого сайту дуже часто чуємо від людей, особливо від молоді, що в місті нічого не роблять і не дають робити. Друзі! Ми в котре вам показуємо, що в нас все можливо! Для цього достатньо перейти від слів до дій. Бажаєте змін в місті – виходьте і змінюйте! Саджайте дерева, фарбуйте лавочки, прикрашайте будинки, будьте активними громадянами свого міста, своєї держави. Збирайтесь в групи, обговорюйте різні ідеї, висловлюйте свої пропозиції до нас або ж до влади. Ну а міську владу ми закликаємо й надалі подтримувати такі ініціативи від молоді та сприяти в їх реалізації!

 

В статті використано сюжет ТРК "Юг"

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість