Про проект:

Студія “Прим24” – це перша в Приморську громадська студія інтернет ТБ.

Наша мета – покращувати інформативність та обізнаність населення про життя громади, перебіг реформ на місцевому рівні. Надавати експертні відповіді на хвилюючі питання для громади.

Ми ставимо перед собою завдання – створити цікаву альтернативу місцевим ЗМІ, стати майданчиком для висловлювання власних думок, розказувати про історію міста, громади та її видатних людей.

Вдале місцерозташування

Студія “Прим24” – розташована в самому центрі міста, що злегкістю дозволяє долучати до зустрічей як представників влади, бізнесу, комунальних установ, так і учнівську молодь, студентів, представників ВПО та місцевих жителів.
Ми знаходимось в креативному просторі “Портал”, в центральній міській бібліотеці. Це історична будівля, яка вражає своїм виглядом наших гостей, є окрасою міста.

Наші програми вже в ефірі

На сьогодні Студія “Прим24” – вже випускає декілька програм:

“Суботній вечір” – програма метою якої, є розвиток громадянського супільства, популяризації активізму, третіх просторів та побудови комунікації в громаді. Гостями студії є експерти з різних куточків України.

“Наші люди” – програма про цікаві особистості Приморська, відомих та ще невідомих людей. Ми розказуємо про майстрів, співаків, діячів, цікаві історії успіху наших містян. Ведучими програми виступають школярі старших класів.

Тривають зйомки програм – про традиції та звичаї нашого краю, адже наша грамада багатонаціональна.

Заплановані програми

Плануємо випуск ще таких програм:

“Клуб громадського бюджету” – присвячена популяризації інструменту взаємодії влади та громади – громадський бюджет. Мета: надати екпертну оцінку проектам, консультації, пошук цікавих ідей, промоція проектів та етапів громадського бюджету.

“А ти знаєш?” – про історію міста та сіл громади. Відомі та невідомі факти, легенди та історії рідного краю з вуст наймолодших наших ведучіх.

“Моя громада” – серія онлайн-трансляцій присвячених грі “Світ громад”, серед учасників щоразу нові гості, головним буде представник влади. Мета – налагоджувати новий рівень комунікації в громаді

Підтримуйте проект

Студія “Прим24” – є проектом неприбуткової громадської організації “Приморськ 24/7”. Всі зйомки, написання сценаріїв, монтаж – ми проводимо власними ресурсами, які є дещо обмежені. Все наше обладнання є аматорським, та не дозволяє дати гарну якість зображення, виводити прямі ефіри.

Ми шукаємо спонсорської підтримки для закупівлі нового обладнання.

Видео свет Lishuai LED-500A (2шт) – 15000грн
Устройство видеозахвата EvroMedia Pro Gamer HD – 3500грн
Портативный микшер Azden с 3-in и 1-out (CAM-3) – 2500грн
Петличный микрофон Aputure A.Lav (3шт) – 2700грн
Canon EOS M50 Kit 15-45 IS STM Black – 23300грн
Ноутбук Acer Aspire E 15 E5-576G – 23000грн

Загальна сума: 70000грн


Підтримати проект благодійним внеском


Останні відео на нашому каналі

[embedyt] https://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=UUzj904b50U3BfbbV1QNuykA&layout=gallery[/embedyt]