Приморськ. Зустріч на тему “Громадська взаємодія. Права та обов’язки громадян”

Що таке права людини? Поставте собі це питання і спробуйте дати відповідь. Крім нав'язаного останнім часом політиками права голосу на виборах, що прийшло першим на думку? Ось так і ми, присутні на зустрічі, задалися цим питанням і м'яко кажучи "зависли".

 

12 квітня пройшла перша зустріч знайомство з цікавими хлопцями із Запоріжжя. Вони представляли громадську організацію "Арт-Простір". Першим ділом ми приступили до знайомства. Громадську організацію Арт-Простір представляв Сергій Андрух з командою. Вони презентували свій проект та розповіли, що  Центр мистецтв «Арт-Простір» бачить своєю місією створення єдиного «культурного фронту» на території Запорізької області – об’єднання діячів культури, освітян, активістів, зацікавлених представників бізнесу, меценатів для того, щоб спільними зусиллями сприяти культурному розвитку Запоріжжя та інших міст області, налагодженню діалогу всередині громади, подоланню наслідків військового конфлікту на сході України.

З нашої, Приморської сторони, на зустріч прийшли представники волонтерського руху "Азов-Надія", ГО «Екологія та соціальний захист Приморського району» , ГО "ЦОГД "Вільні Люди"", працівники Приморської районної бібліотеки та відділу культури, пересічні громадяни, вимушені переселенці. Також на наше запрошення відповіли журналісти ТРК "Юг". 

Наступним кроком нашої зустрічі був перегляд коротенького фільму про права людини.

Переглянувши цей відеоматеріал почалась жвава дискусія на цю тему:

Як підсумок зустрічі – коментарі від присутніх:

Бєлічева Вікторія, головний спеціаліст відділу культури Приморської РДА:

"Встреча очень понравилась.большие перспективы для маленьких городов – работа с фондами и грантами. Особенно нравится. что ставка делается на жителей города и общественные организации. Надо пробуждать наших горожан к активной гражданской позиции. Не надо ждать что придет мэр. депутат или кто – то еще и наведет порядок или примет ответственное решение."

Наталя Лякішева, представники громадської організації «Екологія та соціальний захист Приморського району»

"Приємно, що ГО «Арт-Простір» приїхали до нашого міста розказати про свою діяльність, проекти що були ними реалізовані – «Книголісся», «Запорізька книжкова толока», «Вуличний Університет ЛИцарів Культури (ВУЛИК), центр «Вікно в Америку». Після таких зустрічей залишається почуття натхнення та бажання створювати нові проекти . Будемо плекати надію, що ця зустріч надасть можливості створювати та приймати участь у нових проектах та грантах, що дадуть можливість покращити життя громади Приморського району."

Олег Кострікін, громадський активіст:

"Встреча классная, что еще сказать. Наши гости искали встречи с переселенцами, для котрых эта встреча была действительно нужной. Жалко, что их так мало было. Вот что подумал, как там говорится "да не счастья помогло". В плане если бы не переселенцы и не эта ситуация с войной в стране то местных чиновников трудно было бы расшевелить, не говоря о простых людях. Мы же сами местные сталкиваемся с хамством в том же совбезе и в других конторах, а то как относятся к переселнцам "Понаехали тут" – вообще убивает. Вот они – права человека в действии, сиди и молчи!"

Від себе додам: думаю, це не остання наша зустріч, ми і далі будемо шукати для вас цікавих гостей та розповідати про тих, хто завітав до нас сам, як це було з ГО "Арт-Простір". На питання зустрічі відповідь знайшов кожен сам для себе, але найголовніше – не забувайте про свої права – Права Людини!

{oziogallery 340}

P.S.:Також закликаю вас брати більш активну участь у подібних зустрічах, це нове для кожного з нас, до того ж корисне. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті!

Дякуємо за фото Сергію Андруху

В статті використано відеоматеріал з Youtube

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість