ПРО НАШУ ОРГАНІЗАЦІЮ
Повна назва – Громадська організація “ПРИМОРСЬК 24/7”
Скорочена назва – ГО “ПРИМ24”.
Дані про легалізацію – Громадська організація “ПРИМОРСЬК 24/7”, Код №41284541.
Адреса, контакти – 72102, Запорізька обл., Приморський район, місто Приморськ
Заснована – в м.Приморськ, в 2017 році.
Керівник – Овсянников Костянтин Анатолійович

МЕТА ТА НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ
Головною метою Організації є: розвивати та підтримувати ефективне громадянське суспільство в Україні, электроне врядування в Україні

Основними напрямами діяльності Організації є:
1. Розвиток інструментів взаємодії громадян та влади на місцевому рівні: Україна вступила на важкий шлях переходу до справжньої демократії, коли суспільство і місцеве самоврядування є партнерами, а не ізольованими один від одного суб’єктами. Вони мають взаємодіяти й покращувати суспільний простір, в якому живуть і працюють.
2. Покращення інформативності населення: ми створили громадський сайт “Приморськ 24/7”, який довгий час виступає платформою для висловлювання власних думок. Ми слідкуємо за подіями в громаді та намагаємось найповніше їх висвітлювати.
3. Популяризація електронного врядування в Україні: Електронне врядування має декілька напрямків: електронна взаємодія органів влади, доступ до даних, електронні послуги, електронна участь громадян в управлінні.
4. Розвиток ініціатив, що спрямовані на зміцнення демократичного громадянського суспільства в Україні, через розробку і реалізацію різноманітних програм і проектів.

Ми – молода команда однодумців, але вже довгий час працюємо на покращення та розвиток нашої громади. Наш проект існував як міський сайт на якому ми намагались висвітлювати всі міські події.
Ми стали інформаційним супутником різноманітних заходів в нашому місті. Але ми шукали розвитку.
Почали реалізовувати різні міськи проекти в співпраці як з громадськими організаціями, так і міською владою, комунальними підприємствами.
З часом вирішили спробувати себе в реалізації власних більших проектів, розширювати межі співпраці, так з’явилась Громадська Органнізація “Приморськ 24/7”.