“Незалежна країна – сильна родина” – свято без великих затрат!

24 серпня у парку “Ювілейному” пройшло маленьке сімейне святкування дня народження нашої Неньки – України! За нашими скромними підрахунками, зібралися у парку понад 700 осіб, від мала до велика. І всі вони знайшли заняття по душі.

Саме так – сімейне свято – ми вирішили назвати свою програму. Це має бути не стандартним концертом, а вечірній відпочинок. По різні сторони від центральної зони були розкидані тематичні локації: історична, книжкова, авіамодельна, волонтерська, туристична й локація, в якій ми розповідали про свою громадської організації.

Все починалося з ідеї влаштувати по місту велозаїзд не приурочений ні до чого, але ознайомившись з програмою святкування в Приморську, вирішили доповнити цю програму влаштувавши свято в парку “Ювілейному”. І скажу вам чесно – це виявилося дуже просто! Ні колосальних витрат, ні величезної підготовки – три людини і свято готове. Ми прийшли з пропозицією взяти участь у святі в наші організації: музей, бібліотека, турклуб, авіамодельний – і всі з величезним задоволенням відгукнулися на запрошення, адже попереду учбовий рік, час, коли дітвора починає відвідувати різноманітні гуртки.

Саме це стало головним для нас, щоб наші заклади могли розповісти про себе, показати себе.

Згадайте свята, де ви бачили турклуб або авіа? Багато таких за поточний рік?

А у нас на святі їх просто не хотіли відпускати! Дітвора з величезним захопленням дивилася на літаки, проходили туристичну естафету по кілька разів. Конкурси від бібліотеки теж знайшли своїх шанувальників, дітвора та дорослі з охотою взялися малювати, розгадувати кросворди і багато іншого. Не проходили повз і музейної виставки, де розповідалося про те, як розвивалася наша країна, символіка.

На це все ми витратили не більше 2000 гривень, які нам виділили підприємці міста, торгували в той вечір в парку, а також міська рада, яка забезпечила нас подарунками у вигляді солодощів і все! Окремо хотіли б подякувати настоятеля Свято-Троїцького храму – отця Дмитра, який надав нам генератор.От і все! І свято готове!

Нам не все із задуманого вдалося реалізувати і на те є свої причини, які вже вам і без того відомі, але не дивлячись на це ми впевнені, що свято вдалося! Ми хочемо зробити наш захід в такому форматі щорічним. Розширити, доповнити, поліпшити і подарувати вам! Ваші щасливі обличчя – це головне!

P.S.: Велика подяка нашим друзям з ГО “Воля”, “Азов-Надія”, районній бібліотеці, музею, турклубу та авіамодельному клубу, нашим фотографам Марії Пасічник та Тетяні Пінчук, волонтерам на святі Ользі Діуновій, Євгенії Єфановій та Вадиму Сергієнко, Івану Калаянову за велозаїзд, будинку культури за надану апаратуру та окрема подяка Юлії Свідло, що знайли час на нашу коротеньку програму, міський раді за надані подарунки та дозвіл на проведення свята!

“Незалежна країна – сильна родина” – 2016, фотозвіт Тетяни Пінчук

Велозаїд до 25-ї річниці Незалежності України

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість