“Майдан-2014: Люди та події”. Погляд з середини

Протягом двох тижнів меканці та гості нашого міста мали можливість ознайомитись з роботами фотографа Володимира Кліщевського.

Нещодавно наш музей доповнився новими експонатами. Це не залишки продавніх цивілізацій, тварин або чогось іншого, це експонати сьогодення України – страшної війни на сході, яку організували та створили учасники ГО "Воля"
Трохи згодом виникла ідея нагадати всім з чого все починалось.
17 червня у Приморському краєзнавчому музеї відкрилась фотовиставка Кліщевського Володимира під назвою «Майдан 2014: люди та події».
Володимир Іванович Кліщевський — професійний фотограф, співробітник Посольства Німеччини у Києві.
Народився в 1963 р. у Київській області. Після середньої школи закінчив аграрний технікум і академію. Завжди захоплювався цифровою фотографією. Коли почався Майдан, Володимир Кліщевський вважав за необхідне бути з камерою на місці подій, наскільки це дозволяв вільний від роботи час.
В експозиції музею представлені були представлены 60 робіт фотографа.
На відкритті виставки були присутні представники громадських організацій, представники місцевої влади та пересічні громадяни. Під час презентації виставки були продемонстровані кадри з хронології тих сумний подій 2014 року та хвилиною мовчання були вшановані загиблі герої – "Небесна сотня".
В подальшому частина виставки була переміщена до міської ради, де всі охочи могли ознайомитись з роботами фотографа, останній день виставки був проведений на центральній площі під час святкування 20-ї річниці Конституції України.
{oziogallery 351}
Виставка була організована ГО "Вільні Люди", ГО "Екологія та соціальний захист населення Приморського району", ГО "Воля", за підтримки ГО "Центр мистецтв Арт-Простір". Висловлюємо подяку Приморській міській раді та відділу культури Приморської РДА за надані приміщення
 
Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість