Про нас

Ми стали інформаційним супутником різноманітних заходів в нашому місті. Але ми шукали розвитку.
Почали реалізовувати різні міськи проекти в співпраці як з громадськими організаціями, так і міською владою, комунальними підприємствами.
З часом вирішили спробувати себе в реалізації власних більших проектів, розширювати межі співпраці, так з’явилась Громадська Органнізація “Приморськ 24/7”.

ПРО НАШУ ОРГАНІЗАЦІЮ
Повна назва – Громадська організація “ПРИМОРСЬК 24/7”
Скорочена назва – ГО “ПРИМ24”.
Дані про легалізацію – Громадська організація “ПРИМОРСЬК 24/7”, Код №41284541.
Адреса, контакти – 72102, Запорізька обл., Приморський район, місто Приморськ
Заснована – в м.Приморськ, в 2017 році.
Керівник – Овсянников Костянтин Анатолійович

МЕТА ТА НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ
Головною метою Організації є: розвивати та підтримувати ефективне громадянське суспільство в Україні, электроне врядування в Україні

Основними напрямами діяльності Організації є:
1. Розвиток інструментів взаємодії громадян та влади на місцевому рівні: Україна вступила на важкий шлях переходу до справжньої демократії, коли суспільство і місцеве самоврядування є партнерами, а не ізольованими один від одного суб’єктами. Вони мають взаємодіяти й покращувати суспільний простір, в якому живуть і працюють.
2. Покращення інформативності населення: ми створили громадський сайт “Приморськ 24/7”, який довгий час виступає платформою для висловлювання власних думок. Ми слідкуємо за подіями в громаді та намагаємось найповніше їх висвітлювати.
3. Популяризація електронного врядування в Україні: Електронне врядування має декілька напрямків: електронна взаємодія органів влади, доступ до даних, електронні послуги, електронна участь громадян в управлінні.
4. Розвиток ініціатив, що спрямовані на зміцнення демократичного громадянського суспільства в Україні, через розробку і реалізацію різноманітних програм і проектів.