Видання Business Insider наводить перелік цьогорічних стартапів, які інвестори вважають найбільш перспективними.

Essential – новий смартфон від творця Android

Енді Рубін, засновник та СEO Essential

Енді Рубін, засновник та СEO Essential

Essential – це компанія з виробництва гаджетів, заснована Енді Рубіном, творцем Android. У 2014 році він заснував стартап-інкубатор, під крилом якого й виростив ідею Essential Phone – смартфона, який буде конкурентом iPhone та Samsung Galaxy. Розробку роками тримали в таємниці. На сьогодні відомо, що цей гаджет – лише перша робота амбітного стартапу. У планах – хаб для «розумного будинку», що зможе контролювати в ньому геть усе: від лампочок до підключених тостерів.

Інвестиції: $330 млн.
Сайт: essential.com

Реклама

Brandless – компанія з виробництва всього на світі

Засновники Brandless – Тіна Шерклі та Ідо Леффлер

Засновники Brandless – Тіна Шерклі та Ідо Леффлер

Запуск цього стартапу відбувся на початку липня. Це нова компанія з виробництва споживчих товарів: від господарського мила до оливкової олії та кухонних ножів. Уся продукція коштує $3 за одиницю. Засновники компанії переконані: людям байдуже на відоме ім’я товару. Тому замість великого логотипу на упаковках продукції Brandless ви не знайдете нічого, крім назви й характеристики товару.

Інвестиції: $50 млн.
Сайт: brandless.com

Forward – усі лікарі в одному кабінеті

Автоматичний томограф у Forward

Автоматичний томограф у Forward

Це проект медицини майбутнього, заснований екс-працівниками Google та Uber, який запустили в січні. Forward – це футуристична версія медичних послуг, яка поєднує ультрасучасні засоби діагностики й систему штучного інтелекту. Вона здатна «слухати» пацієнтів та робити нотатки для лікарів. Послуги коштуватимуть $149 на місяць.

Інвестиції: невідомо.
Сайт: goforward.com

NomadicVR – творці розваг майбутнього

Аркада із зануренням у VR від Nomadic

Аркада із зануренням у VR від Nomadic

Компанія NomadicVR вийшла на ринок у березні. Вона розробляє ігри в режимі віртуальної реальності. Вдягаєш VR-шолом та наплічник з ПК – і ось ти блукаєш віртуальними кімнатами. Автори перших оглядів аркад від NomadicVR стверджують: це карколомні проекти, які вразять навіть запеклих скептиків.

Інвестиції: $6 млн.
Сайт: nomadicvr.net

Hound Labs – ручний тестер на марихуану

Тестер на марихуану від Hound Labs

Тестер на марихуану від Hound Labs

Цей стартап розробляє один з перших наркотестерів для марихуани. Він здатен виявляти й вимірювати рівень хімічного елемента, який відповідає за психотропний ефект. Для цього потрібно лише дмухнути в мундштук і почекати декілька хвилин. Винахід уже анонсовано, а до кінця 2017 його збираються вивести на ринок. Компанія Hound Labs передусім розраховує постачати його в правоохоронні органи.

Інвестиції: $8,1 млн.
Сайт: houndlabs.com

DeepMap: мапи для безпілотних авто

Позитивна команда DeepMap

Позитивна команда DeepMap

Один із найважчих етапів створення автомобіля-безпілотника – забезпечити його даними, з якими автопілот зможе «бачити» дорогу. Саме цим займається DeepMap – стартап, заснований командою екс-працівників Google. Компанія планує надати ліцензію на свої мапи провідним виробникам безпілотних автівок.

Інвестиції: $32 млн. (Accel та ін.).
Сайт: deepmap.ai

Redwood Materials – таємничий стартап зі зв’язками в Tesla

Головний інженер Tesla Джей Бі Штробель (у центрі), котрий, як вважають, очолює роботу Redwood Materials

Головний інженер Tesla Джей Бі Штробель (у центрі), котрий, як вважають, очолює роботу Redwood Materials

Про цей стартап відомо лише те, що його діяльність пов’язана з переробкою відходів. На сайті є лише гасло «Відкрийте цінність відходів» та короткий опис: «Передова технологія й удосконалення процесу утилізації, переробки та повторного використання відходів». Усе інше – суцільна загадка. Зокрема й те, чому цією компанією керують двоє провідних спеціалістів Tesla – Джей Бі Штробель та Ендрю Стівенсон.

Інвестиції: $2 млн.
Сайт: redwoodmaterialsinc.com

Virta Health – лікування діабету

Пацієнт Virta Health під час розмови зі своїм консультантом

Пацієнт Virta Health під час розмови зі своїм консультантом

Цю медичну онлайн-компанію заснував Самі Айкінен, успішний підприємець, хворий на діабет. За допомогою лікарів, консультантів та спеціальних алгоритмів Virta Health складає індивідуальні дієти, які впливають на біохімічну основу діабету. Це має допомогти перейти від керування хворобою до повного зцілення. Мета компанії – подолати проблему діабету 2-го типу без жодних медикаментів та операцій.

Інвестиції: $37 млн.
Сайт: virtahealth.com

Atrium LTS – революціонери у сфері юридичних послуг

Команда Atrium LTS

Команда Atrium LTS

Головна мета цієї компанії-розробника програмного забезпечення – допомогти в автоматизації юридичних процесів. «Ми віримо, що технологія, яку ми створили, здатна відкрити для клієнтів кращі можливості, ніж вони могли б собі уявити, поліпшити комунікацію та швидкість обслуговування», – зазначено в описі завдань компанії.

Інвестиції: $10,5 млн.
Сайт: atriumlts.com

Cover – доступне житло

Один зі збірних будинків Cover

Один зі збірних будинків Cover

Це архітектурна компанія, яка займається бюджетним будівництвом додаткового житла або окремих приміщень площею від 30 до 110 кв. м. Для цього використовують ідею будинків-конструкторів, сучасні технології та навіть засоби авто- й авіапромисловості. Ідея бюджетного будівництва особливо підходить містам, де вартість житла стає занадто високою.

Інвестиції: $1,6 млн.
Сайт: cover.build

Packagd

Представлення нових навушників в Unboxed

Представлення нових навушників в Unboxed

Це медіа-стартап, який має на меті систему роздрібної торгівлі, побудовану за допомогою відеооглядів товару. У цих роликах у режимі онлайн-трансляції розпаковують та обговорюють новинки. Подивитися трансляції можна через розроблені для різних видів товарів застосунки, де ці товари одразу й продаються.

Інвестиції: $7,5 млн.
Сайт: packagd.com

Voyage – функціональні безпілотні таксі

Одна з автівок Voyage

Одна з автівок Voyage

Стартап планує випустити серію таксі-безпілотників. Їхня мета – надати пасажирам змогу керувати машинами (повідомляти про зупинку, перемикати музику тощо) за допомогою голосу. Завдяки такому підходу компанія сподівається пришвидшити появу безпілотних моделей на дорогах.

Інвестиції: немає даних
Сайт: voyage.auto

Instrumental – передчасне виявлення заводських дефектів

Засновники Instrumental – Сем Вайсс та Анна Шедлецькі

Засновники Instrumental – Сем Вайсс та Анна Шедлецькі

Мета стартапу – спростити пошук та виявлення виробничих дефектів у електроніці до виходу продукту. Instrumental планують віддалено відстежувати за допомогою програм усі етапи виробництва девайсів. Спеціально навчені пристрої зможуть виявляти дефектні гаджети значно швидше, ніж на це здатна людина. Після повноцінного запуску компанії випадки на зразок Samsung Galaxy Note 7 не мають більше повторюватися.

Інвестиції: $10 млн.
Сайт: instrumental.com

Misty Robotics: робот у кожен дім

Слоган із сайту Misty Robotics

Слоган із сайту Misty Robotics

На початку своєї діяльності компанія заявила: «Наші роботи стануть для вас колегами, друзями, членами родини; вони будуть помічниками, охоронцями, співрозмовниками й товаришами в розвагах – усе, що досі можна було зустріти лише в науковій фантастиці». Тож ця компанія покликана створювати роботів для практичних завдань.

Інвестиції: $11,5 млн.
Сайт: mistyrobotics.com

Obsidian Security – гарантія безпеки

Засновники Obsidian Security – Мет Вольфф, Ґленн Чішольм та Бен Джонсон

Засновники Obsidian Security – Мет Вольфф, Ґленн Чішольм та Бен Джонсон

Сек’юриті-стартап, який привабив інвесторів своєю командою провідних експертів у сфері кібербезпеки. Спеціалізується на захисті гібридних комп’ютерних систем, що поєднують внутрішні бази даних компаній з «хмарними» сервісами. Планує використовувати штучний інтелект і машинне навчання, щоб пристосовувати свої розробки під індивідуальні потреби клієнтів.

Інвестиції: $9,5 млн.
Сайт: obsidiansecurity.com

Clark – «розумний помічник» для репетиторів

Команда Clark

Команда Clark

Мета компанії – допомогти викладачам будувати власний освітній бізнес, тож для цього команда розробила «розумного помічника». Справжнім успіхом для нього стала участь у Planet of the Apps – популярного шоу від Apple про найкращі застосунки.

Інвестиції: $3,5 млн.
Сайт: hiclark.com

VoiceOps – великий рекламний брат

Засновники VoiceOps – Нейт Бекер, Дар’я Євдокімова та Ітан Баргайд

Засновники VoiceOps – Нейт Бекер, Дар’я Євдокімова та Ітан Баргайд

Стартап розробляє програмне забезпечення для аналізу рекламних дзвінків. Детальний розбір викликів з відділу продажів певної компанії дозволяє встановити, які прийоми працюють і що можна поліпшити. На відміну від конкурентів, VoiceOps аналізує не індивідуальні дзвінки, а загальну інформацію.

Інвестиції: $1,975 млн.
Сайт: voiceops.com

За матеріалами Business Insider
Переклад: Олександр Староста

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість