Їдемо до Ботієвської ОТГ!

Наша громадська організація “Приморськ 24/7”, спільно з центральною районною бібліотекою м.Приморськ, отримала невеличкий грант в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується спільно з партнерами Асоціацією міст України (АМУ), Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX/Україна) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) і спрямований на формування кола підтримки місцевого самоврядування у громадах, посилення спроможності громад, надання можливостей для їхнього формування та подальшого стабільного розвитку, інформування та залучення громадськості до процесу реформ децентралізації.
В рамках цього проекту нами заплановано два заходи. Перший – це візит до Ботієвської ОТГ, другий – інформаційний захід в форматі кіноклубу, дискусії та презентації.

9 червня 2017р. ми провели збори в “Prostir Hub”, на яких були присутні не лише представники нашої ГО та бібліотеки, а й інших установ та громадських організацій. Головна мета зборів – обсудити деталі першого заходу, створити перелік осіб, яких ми вжезапросили відвідати з нами Ботієвську ОТГ. Це представники різних структур міста, комунальних закладів, ОСББ, громадські діячі.

То ж перший захід в рамках проекту вже на фінішній прямій, 23 червня ми виїжджаємо до Ботієвської ОТГ.

Другий захід пройде 2 липня, у вас ще є можливість стати учасником цього заходу!

Для цього потрібно заповнити анкету за посиланням!

https://docs.google.com/forms/d/1-cdPKis2UvpZWeUiorVnIV7VY6EPR_Ww_xHq5Fb_LPA

Увага! Залишилось 10 місць!

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість