ITLab – це місце творчих і креативних. Це сучасна технологічна майстерня, завдання – надати можливість доторкнутися до сучасних технологій, місце для знайомств з технікою, навчання роботи з нею.

ІСТОРІЯ

Чому ITLab?

Спілкуючись з молоддю, яка переважно лишає місто, зрозуміли, що для них не існує в місті платформ для саморозвитку та реалізації. Існуючи гуртки спрямовані переважно на дітей шкільного віку: танцювальні, вокальні, спортивні та туристична секції. Це обмежує саморозвиток переважної більшості населення.

Ми вирішили це змінити!

Успішні міста – це міста, де мешканці можуть ставати їхніми співтворцями. Тобто вони мають змогу творити такі міста, які є максимально комфортними для них. Саме таку місію, на нашу думку, виконують треті місця: хаби, креативні простори, антикафе, тощо. Сьогодні в м.Приморськ створюється та розвивається наш креативний простір “Portal”, мета якого – надати простір для самореалізації та особистого розвитку. Простір розташований в історичній частині міста, в Приморській бібліотеці, будівлі якої, вже більше 100 років. Власними силами ми проводимо ремонті роботи, повертаючи первісний вигляд стінам підвалу. Ми вже запустили на базі центру лекційну залу, де проводять діалоги з владою, зустрічі активістів, тренінги, виставки та семінари. Завершуємо ремонт в другій залі, яка стане місцем зустрічі мовних клубів, хендмейд майстерні та інтернет студії.

Наша мета

Ми ставимо перед собою завдання: показати сучасним дітям, що з планшетами можна не тільки грати, але і програмувати роботів, різні програми. Наша мета, дати їм можливість, інструментарій, щоб наблизитися максимально до сучасних технологій, довести, що інженерія, програмування – це цікаво.

На сьогодні, у нас є домовленості з кафедрою інформаційних технологій про проведення навчальний занять, лекцій для дітей, старшокласників, студентів, які завдяки заняттям в ITLab, в майбутньому можуть вибрати професію програміста, інженера і т.д.

Майстерня буде оснащена сучасним інструментарієм: 3Д принтер, верстати з лазерним гравіюванням, робототехніка, програмування і візуалізація. Це те, з чим ми плануємо почати, поступово розширюючи перелік техніки.

Майстерня стане місцем для знайомств з технікою, навчання роботи з нею. Тут будуть люди, майстри, які в будь-який момент готові підказати що і як зробити, навчити.

У майстерні буде поєднуватися все: клуб для дизайнерів і архітекторів, клуб робототехніки та програмування, в той же час, це буде і міні фабрика з виготовлення будь чого від гвинта до квадрокоптера.

На сьогодні ми вже проводимо заходи присвячені ІТ технологіям, популяризації інжинерії та програмування

В рамках Тижня кодування в ЄС ми змогли провести 4 цікаві заходи для школярів та дорослих. Залучивши до співпраці Бердянський педагогічний університет, ми дали змогу дітям доторкнутися до роботів, власноруч їх зібрати і запрограмувати. Провели заходи спільно з національною поліцією, щодо кібербезпеки.

Проведені заходи, опитування, дають підтвердження тому, що серед молоді та людей старшого віку є зацікавленість в подібному проекті.

Підтримуй проект «ІТ-Лаб» в приморську

Для запуска нашого проекту ми вже зробили певні кроки: провели ремонт приміщення власними силами, починаємо монтувати стійки та столи для обладнання. Проте більшу частину бюджету проекту, складає обладнання. Ми шукаємо підтримки серед партнерів, донорів, спонсорів.

Для повноцінного запуску проекту нам необхідно 200000грн.

Монитор 23.8″ Acer HA240YBID – 1шт 4000
базовий набір фрезер – 1 комплект 4300
Телевизор Kivi 40FB50BU – 1шт. 6500
Максимальный набор Ардуино. Most complete Arduino KIt – 5шт 13000
Многофункциональный термопресс HP5IN1 -1шт 15500
Epson L1800 A3 (C11CD82402) + USB cable – 1шт 19700
ПК Artline Gaming X39 v25 (X39v25) – 1шт 22000
Комплект “Graber EX” и “Кречет 2”, + Лазерный гравер 2 Вт -1шт 23000
Конструктор LEGO MINDSTORMS EV3 – 4шт 40000
Ноутбук HP 250 G6 – 5шт 52000

Підтримуй проект