В травні місяці мені пощастило побувати на тренінгу «Єдина громада» у м.Харків. На даному тренінгу я представляла громадську організацію «Приморськ 24/7».

Завдяки тренінгу я зрозуміла що таке громада, який є ресурс для розвитку громади та як можна налагоджувати діалоги між різними групами населення, представниками влади.

Кваліфіковані тренери змушували нас працювати креативно та ефективно, навчили уникати стереотипів та мови ворожнечі, що край необхідно в наш час. Отримана інформація винайти ідеї для розвитку громади та взагалі для особистого розвитку, а обмін інформацією та досвідом серед учасників був дуже важливий.

Три дні тренінгу пролетіли дуже швидко в гарній компанії активістів, представників влади, громадських організацій в основному Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, та Харківської областей.

Тепер такі три дводенні тренінги пройдуть для 75 представників нашої громади, а саме активістів, молоді, ВПО (внутрішньо переміщені особи), представників влади, працівників бюджетних установ, воїнів АТО, представників релігійних груп.

Діалоги будуть направлені на обговорення актуальних проблем та спірних питань, що існують в громаді та можливостей їх вирішення, покращення і розвитку громади.

Учасники тренінгів зможуть спільно розробити проекти та ініціативи, які будуть сприяти більшій згуртованості громади. Ініціативні групи по розробці проектів візьмуть участь в додаткових тренінгах і консультаціях з написання проектів, які згодом можуть бути реалізовані через програму міні-грантів.

Проект «Єдина громада» виконується організаціями IREX та ГУРТ, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Якщо ви бажаєте змін в нашій громаді, у вас є ідеї розвитку – заповнуйте анкету за посиланням та чекайте на наше запрошення!

https://docs.google.com/forms/d/1-cdPKis2UvpZWeUiorVnIV7VY6EPR_Ww_xHq5Fb_LPA

Марія Пасічник

член ГО “Приморськ 24/7”