анастасия кей

Іноді натхнення і мотивацію знаходиш там, де цього не очікуєш – відео на YouTube можуть і розважати, і навчати.

Дівчина, родом з Естонії, ділиться досвідом участі в різноманітних закордонних навчальних програмах, наприклад, Fulbright (програма наукових обмінів США). Саме завдяки їм вона відвідала десять країн, у чотирьох з яких (Естонія, Англія, Австралія, США) здобувала освіту. Її канал може стати для тебе путівником в отриманні стипендії закордонного ВНЗ, адже Ксенія дає поради щодо написання мотиваційних листів, тестування GRE, TOEFL, IELTS, проходження співбесіди тощо. Цікавою частиною каналу є розповіді про Кембридж. Вона описує все, починаючи від написання заяви і закінчуючи випускним.

Реклама

Канал підійде студентам, учням, тим, хто вже працює і просто тим, хто намагається самовдосконалюватися та розвиватися. Настя – білоруска, яка з 8 років жила в різних країнах Європи, тому розмовляє сімома мовами. У своїх найпопулярніших відео Анастасія ділиться методиками вивчення іноземних мов та доступними ресурсами. Її поради – направду практичні. Під відео можна прочитати вдячні коментарі підписників, яким вдалося вивчити мови, почати краще запам’ятовувати за допомогою флеш-карток або встигати робити більше справ за той самий час. Також важливо, що канал є чудово структурований: тобі не треба гортати десятки відео – можеш одразу перейти в потрібну рубрику. Настя береже не тільки свій час, а й твій також.

Цей канал не зовсім присвячений навчанню – його тематика ширша. Даша – з Білорусі. Вона живе і навчається в Нью-Йорку. Дівчина знімає відео про те, як пережити сесію чи написати есе. Особливо цінні поради, як вивчити англійську, адже ця мова стала для Даші рідною. Забуваючи переклад слів російською, у своїх відео вона часто говорить їх англійською – ще один плюс для вивчення іноземної мови. Чудова якість, заспокійлива музика, прекрасні пейзажі, подорожі – те, що змушує підписатися і чекати з нетерпінням на нове відео.

Ютубер із США щоразу знаходить теми, які зацікавлюють студентів. Деякі з його відео набрали більше мільйона переглядів. Недивно, адже на цьому каналі можна знайти навіть відповідь на питання, яке так цікавить кожного студента: «Чи варто змінювати варіант відповіді в завданні, у якому сумніваєшся?». Томас невпинно ділиться з підписниками корисними додатками, сайтами, огляд яких регулярно робить у спеціальній рубриці на каналі. Хочеш навчитися швидко читати чи занотовувати лекції так, щоб потім розуміти все написане? Тобі – сюди.

На думку Джес, мета кожного її відео – зробити життя студентів щасливим, здоровим і продуктивним. Наприклад, завдяки каналу ти зможеш збиратися зранку вдвічі швидше. А щоб урізноманітнити контент, вона ділиться рецептами «їжі для мозку». Джес навіть видала книжку, назва якої не може не зацікавити – «The High School Survival Guide» («Посібник з виживання для старшокласників»).

Кетерін розпочала вести свій канал ще у школі. Зараз вона – студентка коледжу і продовжує тішити підписників своїми відео, тематика яких є досить широкою: тут можна знайти і поради щодо організації часу, і щодо одягу в школу чи коледж, і навіть лайфхак, який допоможе позбутися темних кіл під очима після інтенсивної підготовки до іспиту чи вдалої вечірки. В одному з відео Кетерін розповідає про способи не захворіти під час навчання, що узимку як ніколи актуально.

Давно плануєш завести органайзер? Ця дівчина з Великобританії розкаже і покаже, як це краще зробити, що записувати тощо. Ти зможеш планувати раціональніше. Звичайно, є інші рубрики з порадами для студентів, наприклад, про те, як використовувати свої ґаджети з навчальною метою чи підготувати себе до університету.

Особливо цікавим цей ютуб-канал буде для студентів-медиків, адже дівчина ділиться власним досвідом вступу та навчання в медичній школі. Вона не втомлюється розповідати про корисні додатки, матеріали тощо. Водночас студенти інших спеціальностей теж зможуть знайти чимало корисного, оскільки дівчина може навчити і прокидатися раніше, і фокусуватися під час навчання.

Фото: Анастасія Кей.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість