EdCamp (1)

Пройшла урочиста церемонія відкриття Четвертого національного форуму незалежної вчительської спільноти EdCamp Ukraine.

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки України, у заході взяли участь глава МОН Лілія Гриневич, очільниця Харківської державної облдержадміністрації Юлія Світлична й уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба.

Учасники EdCamp’у познайомляться з сучасними освітніми проектами Харкова: побувають у харківському літературному музеї, найбільшій танцювальній школі в Україні «All Stars», технічній студії «Винахідник» та Харківській школі архітектури.

Також у межах заходу вчителі проведуть для дітей зі шкіл на лінії зіткнення низку відкритих уроків за авторськими методиками.

На гостей чекає освітній квест та презентація партнерських ініціатив і проектів. На форумі працюватимуть проект «Літературні посиденьки», книжкова галерея, благодійна крамниця на підтримку руху EdCamp на Спільнокошті й Art-лабіринт освітянських мрій.
EdCamp2
Ініціатива EdCamp народилася в 2010 році в США. Американські вчителі та вчительки створили альтернативний спосіб підвищення кваліфікації та професійного розвитку педагогів. З того часу рух EdCamp поширився у 32 країнах. Україна приєдналася до американської ініціативи однією з перших.

Громадська організація EdCamp Ukraine прагне покращити кваліфікацію та підвищити статус шкільних педагогів і реформувати систему освіти України. На сьогодні це найбільший незалежний освітянський рух країни, який налічує 15 тис. прогресивних педагогів.

Щорічний загальнонаціональний форум EdCamp Ukraine – одна з ключових подій руху, що відбувається вже вчетверте. Щомісяця в закладах освіти по всій Україні проходять регіональні форуми.

Нагадуємо, що МОН підписало меморандум з Європейським центром Вергеланда.

Фото: прес-служба Міністерства освіти та науки України.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість