У Києві на Нивках побудують житловий квартал з індивідуальними лічильниками теплової енергії, енергозберігаючим освітленням, підземною системою збору побутових відходів та велосипедною доріжкою протяжністю 3 км.

Файна Таун зведуть в рамках нового проекту компанії KAN Development Файна Таун, передають ICTV Факти

Розташований у 8-ми хвилинах від станції метро житловий квартал матиме відкриті квартали, зони дозвілля. Так, 12 із 39 гектарів майбутнього комплексу відведуть для 4 тис. кущів та близько 1000 дерев, 420 лавок та 7 тренажерних конструкцій, 24 дитячих та 17 спортивних майданчиків, а також 6 арт-об’єктів та велосипедної доріжки протяжністю 3 км.

«Ми будуємо дружнє середовище для життя – “Київ мрії”, – пояснює почесний президент групи компаній KAN Development Ігор Ніконов. – У нашому комплексі людина у всьому має відчувати позитив: починаючи з назви і закінчуючи добросусідськими посиденьками за чашкою чаю у кафе на першому поверсі».

У новому житловому кварталі також зроблять акцент на екологічність та енергоефективність. Будинки будуть обігріватися автономною котельнею, будуть оснащені бойлерами, індивідуальними лічильниками теплової енергії, енергозберігаючим освітленням, а також системами збору сміття за допомогою підземних контейнерів.

За словами Ігоря Ніконова, житловий квартал Файна Таун стане проектом нового дружнього до людей формату, аналогів якому в столиці поки немає.

«Коли я чую словосполучення “спальний район”, у мене аж тиск піднімається! – каже фахівець. – На відміну від бетонних коробок, які пригнічують розвиток людей, ми прагнемо створити позитивний простір для життя – Живий квартал».

На території Файна Таун буде зведена власна інфраструктура з магазинами, кафе, супермаркетом, фітнес-центром, дитячими майданчиками, зонами відпочинку для сімей, молоді та людей похилого віку. У складі житлового комплексу облаштують зону для пікніків, а дозвіллям жителів на постійній основі будуть займатися аніматори.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість