Минулого тижня на Фейсбук-сторінці БРД24 з’явився пост про те, що фестиваль анімації «Равлик-фест» шукає спонсорів для проведення майстер-класу для дітей з інвалідністю.

Нагадаємо, що торік особливі діти вже спробували себе у створенні анімації під керівництвом Світлани Дахіної, засновниці школи анімації з Харкова.

Ми запитали організаторів чи вдалось їм зібрати необхідні кошти.

  • Так, ми зібрали необхідну суму. Дуже дякуємо бердянським підприємцям та мешканцям міста, які відгукнулись. Всі вони побажали залишитись в тіні.

Для себе ми вирішили, що все одно проведемо цю майстерню. І, ще до публікації посту, запросили вихованців центру «Турбота» взяти участь. Ми віримо що, на хороші справи гроші завжди знайдуться.

А ще, ми вирішили зробити наступний крок. Якщо торік ми приїздили з майстернею до дітей, то цього року на фестиваль приїдуть вони. І зважаючи на це, обирали приміщення для «Равлик-фесту»: воно мало бути максимально доступним для різних людей. Таким місцем виявився Бердянський художній музей.

Зараз ще ведуться перемовини з меценатом, завдяки допомозі якого ми зможемо розширити програму і можливо провести два тренінги.

Нас дуже надихнув приклад міста Червоноград, де інклюзивність – це здається стиль життя, – розповіла директорка фестивалю анімації «Равлик-фест» Алла Мельничук.

Тож запрошуємо на Всеукраїнський фестиваль анімації Равлик-фест, який вже втретє пройде у Бердянську 14-16 вересня.

Вхід на всі заходи фестивалю безкоштовний.

Анкета для реєстрації https://docs.google.com/forms/d/1pIFEET-lR9-pBGbM_exVRUgwxP3e669tbV9mMJZHcPo

Марія Кушнір