pexels-photo-814133

Восьмирічний Тихон Черняєв здобув відразу два чемпіонських титули як найкращий гравець турніру до 10 років у двох видах гри у шахи – рапіді та бліці.

Інформацію про це опублікували на сайті Міністерства молоді та спорту України. Це не перша перемога в активі хлопця з Харкова: він неодноразово вигравав місцеві змагання, рік тому здобув титул чемпіона України з цих двох видів гри у шахи серед дітей до 10 років. До того ж, Тихон став рекордсменом України як шахіст, що виконав норму першого (дорослого) розряду у віці 5 років.

T0281975_DSC_5742

Цьогоріч чемпіонат світу з шахів серед дітей до 12 років проходив з 21 по 25 червня у столиці Білорусі. Українська команда здобула у сумі 5 нагород. Ще дві срібні медалі здобули Єлизавета Марченко та Анастасія Дубовик серед спортсменів 10-12 років. «Бронзу» виборов Данило Слепчук у категорії шахістів до 8 років.

Нагадуємо, український школяр переміг на «Олімпіаді геніїв» у США.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.