До кінця цього року компанія Tesla має намір збільшити кількість швидкісних зарядних станцій Supercharger до 10 тисяч. Зараз Тесла має 6000 зарядок по всьому світу, тож протягом наступних 6 місяців доведеться додати ще 4000 станцій. Це більше, ніж компанія встановила за перших 3 роки існування мережі Supercharger, пише Еlectrek.

Останнім часом Тесла значно пришвидшила темпи і ефективність розгортання мережі зарядних станцій. Допомагає цьому і нова стратегія компанії. Зокрема нещодавно встановили станцію між Лос-Анджелесом та Сан-Франциско, яка буде мати одразу 40 зарядок. Це вдвічі більше, ніж зараз мають найбільші станції Тесли. Щоб до кінця 2017 року досягти мети у 10 тисяч зарядок, компанія має відкрити ще 100 таких станцій за півроку (мета компанії пов’язана з кількістю зарядних пристроїв, а не станцій).

«Ми розпочали 2017 рік з більш ніж 5000 зарядок Supercharger в усьому світі, і до кінця цього року, Tesla подвоїть їхню кількість до 10 тисяч. У Північній Америці ми збільшимо кількість Supercharger на 150% (лише в Каліфорнії додамо їх більше 1000)».

Велику станцію для зарядки електромобілів також планують найближчим часом збудувати в Норвегії. Однак не всі нові станції Тесла матимуть одразу 40 зарядок – в середньому їх буде 6-7. Чи зможе компанія досягти своєї мети у 10 тисяч зарядок вже до кінця 2017 року передбачити важко, адже при встановленні станцій можуть виникнути чимало труднощів і затримок, що пов’язані з дозволами від місцевої влади, роботою будівельників і комунальних служб тощо.  

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість