girl4

CrossCulture Programme у Німеччині, стажування для студентів та молодих випускників у Microsoft Research New England і стипендія імені Ернста Маха на стажування в Австрії.

Молоді фахівці віком 23-48 років запрошуються на стажування до Німеччини. Галузі – медіа та культура, права людини й побудова миру, сталий розвиток, політика й суспільство. Більше про умови участі, а також заявку, можна знайти на офіційному сайті програми.

Країна: Німеччина
Тривалість: протягом 8-ми тижнів
Дедлайн: 12 січня

Реклама

Стипендія імені Ернста Маха розрахована на випускників університетів віком до 35 років, які продовжують навчання в аспірантурі у своїй країні. Кандидатам оплачується стажування в австрійських вишах тривалістю від 1 до 9 місяців.
Наукові сфери, які фінансує стипендія: природні науки, інженерні науки, медицина, сільське та лісове господарство, ветеринарія, громадські науки, юриспруденція та економіка, гуманітарні науки й теологія.Анкету-заяву Bewerbung um ein Stipendium fur Osterreich можна отримати в представництвах Австрії за кордоном.

Країна: Австрія
Тривалість: до 9-ти місяців
Дедлайн: 1 березня

The International Foundation for Electoral Systems (IFES), некомерційна організація, що підтримує право громадян на участь у справедливих і прозорих виборах, шукає співробітника, що буде сприяти розробці та впровадженню програм IFES в Україні. Очікувана дата початку роботи – 15 лютого 2018 року. Пропозиція передбачає працевлаштування.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: 19 січня

computer

Ви не байдужі до питань бідності й навчаєтеся на програмі бакалаврату? Тоді подавайте заявку на стажування MIT D-Lab в університеті Massachusetts Institute of Technology у США. Стажер буде оцінювати, вивчати й проводити моніторинг даних. Також інтерн документуватиме, аналізуватиме, компілюватиме й поширюватиме інформацію щодо програм D-Lab.
Стажер отримає стипендію 1 500 $ за весняний семестр.

Країна: США
Тривалість: з кінця січня до кінця травня 2018
Дедлайн: 8 січня

Програма Young Leaders Access Program – це можливість об’єднати молодь з різних куточків світу, яка бажає реалізувати позитивні зміни у своєму суспільстві. Упродовж програми учасники реалізують власний проект. Організатори оплачують усі витрати програми: авіаперельоти, проживання, харчування.

Країна: США
Тривалість: 1 рік
Дедлайн: 2 січня

Microsoft Research New England (MSRNE) пропонує студентам аспірантури пройти 12-тижневе літнє стажування Social Media Collective (SMC). Ідеальний кандидат може вивчати будь-яку дисципліну (антропологію, комунікації, інформаційні науки, ЗМІ, соціологію, науку й технології або суміжні дисципліни), але повинен мати хорошу соціальну й наукову методології, аналітичну й теоретичну основи.

Країна: США
Тривалість: 12 тижнів
Дедлайн: 19 січня

man4

Приймаються заявки на стажування в Національному інституті фізіологічних наук Японії. Мета стажування – надати студентам, які мають бажання вступати на програму аспірантури, можливість на власному досвіді побачити рівень освіти й дослідницький потенціал інституту.

Країна: Японія
Тривалість: стажування триває 2 тижні протягом травня 2018 – січня 2019
Дедлайн: 31 січня

AsiaGlobal Fellows Program – програма, націлена на розвиток навичок майбутніх лідерів. У її межах проводитимуться лекції, семінари та візити в азіатські столиці й виробничі центри. Організатори оплачують проживання і видають щомісячні стипендії всім учасникам програми. Авіапереліт повинні сплатити учасники програми.

Країна: Китай
Тривалість: протягом 13-ти тижнів
Дедлайн: 31 січня

Журналіст-копірайтер у Communications Europe

Communications Europe шукає для команди журналіста-копірайтера. З обов’язкових вимог – вільне володіння англійською та українською мовами.

CV надсилайте на apply@lobbyx.com.ua

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: 12 січня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість