workspace

Волонтерство на «Гогольfest», програма стажування для молодих журналістів у США й практика в Червоному Хресті.

«Гогольfest 2017» шукає помічників у команду. Волонтери допомагатимуть із організацією, супроводом гостей, а також матимуть змогу відвідати заходи фестивалю. Це шанс здобути досвід і дістати уявлення про те, як створюються масштабні проекти, а також потрапити за лаштунки. Для участі слід заповнити анкету https://goo.gl/tpRgpc.

Країна: Україна, Київ
Тривалість: 7-17 вересня
Дедлайн: 30 серпня

Реклама

WWF в Україні шукає координатора з моніторингу та розвитку на Дунайсько-Карпатську програму. Якщо тобі цікаво стати частиною команди WWF, надішли заявку (разом із резюме й супровідним листом) англійською мовою на електронну пошту ilucius@wwfdcp.org

Країна: Братислава, Будапешт, Бухарест, Київ чи Софія (за обговоренням)
Тривалість: за домовленістю з подальшим працевлаштуванням
Дедлайн: 20 серпня

друзі

Організація Alfred Friendly Press Partners приймає заявки на стажування Early-career professional journalists. Програма розпочинається із тритижневого тренінгу й підготовчої програми в школі журналістики в Missouri School of Journalism in Columbia. Тут учасників буде підготовлено на персональному й професійному рівнях до всіх труднощів, пов’язаних із життям і роботою у США. Із середини програми учасники й організатори разом відвідають семінари на тему редагування, мультимедійної звітності, розслідування.

Організатори оплачують усі витрати, пов’язані з програмою, транспортні витрати до США й назад і всередині країни, медичну страхівку, а також щомісячну стипендію. Подавати заявку можуть журналісти, які перебувають на початку своєї кар’єри, з країн, що розвиваються. Кандидати повинні володіти англійською мовою та бути у віковій групі 25-35 років і мати не менше 3-х років досвіду роботи журналістом у друкованих виданнях, онлайн-, радіо- або телевізійних ЗМІ.

Країна: США
Тривалість: 6 місяців
Дедлайн: 31 серпня

Doctors without borders/Médecins Sans Frontières (MSF) починає відбір стажистів для оплачуваного стажування в офісі організації. Організація набирає стажерів з різних спеціальностей для роботи в галузі комунікації, розвитку, програмного забезпечення, роботи з людьми (в офісі та за його межами). Стажер отримуватиме 11 $ за годину й повинен працювати в офісі близько 20 годин на тиждень.

Країна: США
Тривалість: 5 вересня – 15 жовтня
Дедлайн: 18 серпня

робоче місце

Програму присвячено вивченню того, як мистецтво створює позитивні соціальні зміни для людей з обмеженими можливостями.

Організатори оплачують учасникам 50% транспортних витрат (авіапереліт, страхування, віза, трансфер з аеропортом); проживання, харчування, транспорт у межах програми (у тому числі поїздки в Сінгапур і Куала-Лумпур). Кандидати повинні бути зацікавленими в розробці проектів, спрямованих на створення соціального впливу людей з обмеженими можливостями.

Країна: Малайзія, Сінгапур
Тривалість: програма складається з онлайн-вебінарів: жовтень 2017; семінару в Сінгапурі: 21-24 листопада 2017; семінару в Малайзії: 26 лютого – 1 березня 2018.
Дедлайн: 11 серпня

Проект спрямований на залучення до співпраці експертів, зокрема нотаріусів, перекладачів, інших підрядників, а також для стажування студентів юридичних факультетів в інноваційному форматі. Стажисти працюватимуть в онлайні. Студенти будуть взаємодіяти з менторами, зможуть обирати завдання за видами робіт і практиками, що допоможе зробити правильний вибір при плануванні подальшої кар’єри в юриспруденції. Це також шанс здобути досвід роботи над знаковими проектами й стати членом спільноти AEQUO Friends.

Країна: Україна
Тривалість: за бажанням
Дедлайн: якомога швидше

робоче місце

Стартап Petcube (petcube.com) шукає стажера з потенційним працевлаштуванням на позицію контент-менеджер. Робоча мова – англійська, відповідно кандидат повинен відмінно володіти цією мовою. Стажування оплачуване й залежить від попереднього досвіду кандидата.

Країна: Україна, Київ
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

«Регіональний центр євроінтеграційних проектів» шукає опікуна для супроводу учасників проекту «Польсько-український обмін молоді. Медіа-свідомість». Для участі в конкурсі надішліть резюме й портфоліо (у разі наявності) на eua.projects@gmail.com

Країна: Польща
Тривалість: 7-16 вересня 
Дедлайн: 10 серпня

Відділ політики та гуманітарної дипломатії Міжнародного комітету Червоного Хреста шукає стажерів. Стажування оплачуване. Кандидати повинні відправити супровідний лист (у форматі PDF або Word) обсягом не більше 700 слів на iivanov@icrc.org та додати CV. Документи повинні бути англійською мовою.

Країна: Швейцарія
Тривалість: стажування триває 1 рік (із січня, лютого або березня).
Дедлайн: 7 серпня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість