girl

Стажування для молодих лікарів-стоматологів, практика у сфері комунікацій у Сербії та фінансова допомога на проекти для представників ділової журналістики.

Aimbulance шукає в команду стажиста з копірайтингу. Знання англійської мови буде перевагою. Стажування є оплачуваним і передбачає можливість подальшого працевлаштування. Надсилай CV з фото, мотиваційний лист, посилання на свої сторінки в соцмережах на jobs@aimbulance.com.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Реклама

ITI International Team for Implantology пропонує річну стипендію на стажування для лікарів-стоматологів і дантистів в одному з 26 ITI-центрів, розташованих у різних країнах світу. Щорічно організатори пропонують 15 стипендій. Щоб отримати стипендію, потрібно зареєструватися на сайті організаторів і подати набір документів.

Країна: на вибір кандидата
Тривалість: з 1 вересня по 31 серпня 2018/2019 років
Дедлайн: 30 червня

The Harold W. McGraw, Jr. Center for Business Journalism і City University of New York Graduate School of Journalism пропонують стипендії представникам ділової журналістики. Грант надає фінансову допомогу журналістам, які потребують часу й ресурсів для створення важливої ​​статті чи серії статей на важливу економічну або бізнесову тему. Приймаються заявки на текстові, аудіо- або відеорепортажі.

Країна: віддалено
Тривалість: 3 місяці
Дедлайн: 30 червня, 15 грудня

man

MUNPlanet зі штаб-квартирою в Белграді запрошує студентів і нещодавніх випускників на стажування у сфері створення спільнот і соціальних медіа. Від потенційних кандидатів очікується інтерес до інтернет-маркетингу і добре розуміння соціальних медіа та онлайнової спільноти (Twitter, Facebook, Instagram, LinkedIn). Також стажисти повинні вільно говорити й писати англійською.

Країна: Сербія
Тривалість: з 1 вересня по 1 листопада 2018 року
Дедлайн: 30 червня

Щорічно Canon Foundation in Europe надає 15 стипендій для талановитих дослідників. Заявки можуть подавати всі охочі щонайменше зі ступенем магістра. Стажистами можуть бути працівники комерційних, промислових, урядових і будь-яких інших організацій. Для участі спершу слід самостійно знайти будь-яку японську організацію, що прийме тебе на період від 3 місяців до 1 року для проведення дослідницької роботи / стажування. Опісля слід зареєструватися на сайті й подати заявку на стипендію (22 500 € – 27 500 €).

Країна: Японія
Тривалість: від 3 до 12 місяців
Дедлайн: 15 вересня

Команда Wiz-Art шукає волонтерів на період кінофестивалю. Якщо ти розділяєш любов до кіно, не боїшся відповідальності й умієш оперативно реагувати на стреси організаційного процесу, подавай заявку. Організатори гарантують цікавий досвід у сфері кіно, нові знайомства й знання. Запитання надсилай на maryana.husak@wiz-art.ua

Країна: Україна, Львів
Тривалість: 6-12 серпня
Дедлайн: 1 липня

girl

Команда центру «Ейдос» запрошує студентів пройти неоплачувану літню практику і долучитись до роботи над масштабним усеукраїнським проектом у сфері комунікацій медичної та освітньої реформ.

Країна: Україна
Тривалість: 1-2 місяці
Дедлайн: якомога швидше

Інтерн-архітектор в Anarchitects

В Anarchitects шукають талановитих і мотивованих стажистів у команду. Бажані хороші навички з креслення, візуалізації, критичного мислення і розуміння архітектурної теорії. Попередній досвід роботи і знання англійської також бажані, але не обов’язкові.

Організатор пропонує роботу над цікавими проектами і стипендію за домовленістю. 

Надсилай PDF-портфоліо в розмірі до 7 МБ або лінки на Issuu чи Behance у Facebook Messenger.

Країна: Україна
Тривалість: 3 місяці
Дедлайн: якомога швидше

Щорічно Європейський суд пропонує оплачувані позиції для стажистів. Кандидати повинні мати щонайменше ступінь бакалавра в галузі політології або юридичних наук, а також уміти читати французькою. Для участі в конкурсі стажувань потрібно заповнити форму й відправити її поштою разом із CV та копією диплома на адресу: Human Resources Unit of the Court of Justice of the European Union, Bureau des stages, TA/04 LB0019, L-2925 Luxembourg.

Країна: Люксембург
Тривалість: 1 березня – 31 липня (документи потрібно надіслати в період з 1 липня до 15 вересня); 1 жовтня – 28 лютого (документи потрібно надіслати в період з 1 лютого до 15 квітня).
Дедлайн: 15 вересня

Менеджер проектів у Pictoric

Pictoric шукає піар-менеджера для проекту. 
Учасники матимуть змогу спілкуватися з іноземними партнерами й брати участь у міжнародному культурному проекті. CV, приклади робіт і побажання щодо гонорару надсилай на електронну пошту pictoric.ua@gmail.com.

Країна: Україна
Тривалість: липень-вересень (неповна зайнятість)
Дедлайн: якомога швидше

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість