man

Політичне стажування для студентів у міжнародній компанії FOMOSO, програма The McGraw Fellowship для представників ділової журналістики та літня практика в Google.

Сторітелер у Depositphotos

У Depositphotos шукають самодостатнього професіонала, який допоможе розказати історії, що пов’язані з фотобанком та його продуктами. Сторітелер створюватиме мультимедійний контент для різних форматів і платформ, що має бути цікавим та корисним не тільки для покупців та авторів фотобанку, але і для цільової аудиторії по всьому світу. Для того, щоб потрапити на інтерв’ю, напиши листа на hr@depositphotos.com і розкажи в ньому про себе і свій досвід. Також додай посилання на десять своїх найкращих історій, опублікованих у медіа будь-коли, і десять посилань на історії в інших медіа, які вважаєш вдалими чи особливими. Дата публікації не важлива.

Запропонуй три ідеї для історій Depositphotos (постів, статей, відео або офлайн- чи онлайн-спецпроекту), які б Depositphotos могли запропонувати для публікації в медіа, та вкажіть, яким медіа, на вашу думку, були б цікаві ці історії. Depositphotos шукають кандидата, що володіє живою та сучасною англійською та російською мовами (впевнене володіння українською буде плюсом), з гарним почуттям естетики та справжнього інтересу до креативної індустрії.

Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Реклама

SMM-менеджер у UNICEF Ukraine

UNICEF Ukraine запрошує в команду SMM-менеджера. Посада передбачає участь у проектах, що впроваджуються в співпраці з Міністерством охорони здоров’я України. Основні обов’язки: ведення від 3 до 6 різних проектів у соціальних мережах. CV надсилайте на apply@lobbyx.com.ua

Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Google регулярно публікує позиції для тих, хто бажає влаштуватися на роботу в компанію, і позиції для стажерів.

Стажування діляться на Engineering & Technical Internships та Business Internships.

Дедлайн: протягом року

man

Центр Wilson Center у США запрошує на стажування, що передбачає проведення досліджень і написання дослідницької роботи, співпрацю з політиками з Вашингтона і працівниками центру Wilson Center. Організатори оплачують авіапереліт, проживання та 75% медичного страхування.

Тривалість: 9 місяців (вересень – травень)
Дедлайн: 1 жовтня

Центр ділової журналістики The Harold W. McGraw, Jr. Center for Business Journalism і City University of New York Graduate School of Journalism пропонують підтримку в навчанні і фінансову допомогу журналістам, яким необхідний час і ресурси для створення важливої ​​статті чи серії статей на важливу економічну або бізнес-тему. Приймаються заявки на текстовий, аудіо- або відеорепортаж. Також заохочується використання більш ніж однієї форми оповіді для надання повної інформації.

Тривалість: від 3 місяців
Дедлайн: 30 листопада

Можливість для майбутніх проектних менеджерів розвинути кар’єру за допомогою кейсу від PZU Україна. Тобі доведеться розробити власну концепцію впровадження системи електронного архіву в роботу компанії.

Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: 1 жовтня

man-notes-macbook-computer

Незалежна та некомерційна організація FOMOSO, що сприяє формуванню думок щодо Східної, Центральної та Південно-Східної Європи в німецькомовному світі, запрошує на стажування. Брати участь можуть студенти, зацікавлені в політиці Східно-Центральної (у тому числі Прибалтики, Білорусі та України) та/або Південно-Східної Європи; володіють англійською на рівні C1/C2 та/або німецькою; люблять писати та хотіли б поділитися ідеями.

Стажування в FOMOSO також можливе у сфері комунікацій та соціальних медіа.

Тривалість: від 3 до 6 місяців (після консультації). Це – онлайн-стажування. Робочі години гнучкі. Кандидати отримають сертифікат та рекомендації після завершення.
Дедлайн: 31 жовтня

Компанія Petcube (petcube.com), що переосмислює догляд за домашніми тваринами та створює практичні продукти для сотень мільйонів власників домашніх тварин, шукає стажера у сферу Content Marketing. Серед вимог – вільне володіння англійською, інтерес до останніх маркетингових тенденцій та стратегій, досвід роботи у PR/журналістиці/медіа-комунікаціях.

Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Стипендії DAAD пропонують можливість іноземним науковцям провести дослідження та підвищити кваліфікацію в Німеччині. Існують можливості підтримки для різних кваліфікаційних та кар’єрних етапів. Підтримка надається на наукові перебування в державних або державно визнаних ВНЗ та позауніверситетських науково-дослідних установах у Німеччині. Наукове стажування також може проходити в різних інституціях.

Тривалість: до 3-х місяців
Дедлайн: 15 листопада

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість