Перша в Приморську майстерня, де кожен бажаючий може зробити практично будь-яку фізичну річ – від стільця до мікроскопа, зібрати робота, обробити відео чи візуалізацію 3d об’єктів на потужних комп’ютерах. При створенні майстерні основний фокус робиться на простоту користування. Наприклад, щоб обробити матеріал на лазерному гравері або фрезерному станку — достатньо обрати файл і натиснути кнопку «Старт». Іншими словами, будь-яка людина, яка має ідею будь-якої речі, але не має спеціальних навичок роботи із складним обладнанням, може втілити цю ідею у реальність, прийшовши до майстерні.

Це некомерційний проект, що націлений на популяризацію науки та унікального виробництва. Відтак, одна зі сторін діяльності майстерні — проведення майстер-класів та воркшопів на різноманітні теми: від виготовлення мікро-роботів із зубних щіток і вібромоторчиків, до програмування мікроконтролерів, доступних як для дорослих, так і дітей. Наша мета створити сучасний простір для розвитку особистості, знайомства з сучасними технологіями, тощо. Для запуска майстерні в нас вже готове приміщення – це CreativeSpace “Portal”. Це культурно-молодіжний центр, головна мета якого – саморозвиток населення, покращення інформативності та обізнаності.

ITLab надає умови для виробництва унікальних речей, макетів та прототипів. Дизайнери, інженери, архітектори, студенти та школярі зможуть скористатися всіма необхідними інструментами для реалізації своїх проектів. ITLab — це альтернативне дозвілля та середовище однодумців, з якими можна обговорити ідеї, поділитися досвідом і знайти натхнення.
Проект направлений на учнівську молодь та студентів. Окрім того, аудиторія проекту не обмежується, а навпаки за напрямами роботи охопить різні групи населення. Так, на курсах базової комп’ютерної граматності, ми плануємо залучати людей старшого віку.

ПІДТРИМУЙТЕ НАШ ПРОЕКТ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ :)