Наша громадська організація доволі молода. Є свої невеличкі досягнення, але ми прагнемо розвитку. То ж постійно шукаємо різні шляхи реалізації: відвідуємо тренінги, лекції, проводимо ці лекції, привозимо різних гостей до нас, але шукаємо щось більшого. Так, поступово, вирішили спробувати себе в роботі з різними грантовими програмами, яких на сьогодні дуже багато.

Так, гортаючи сторінки конкурсів побачили оголошення від ГО «Молода Черкащина», котра в рамках Проекту “Київський Діалог” за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина запрошує громадські організації та благодійні фонди до участі в  конкурсі міні-грантів. Мета конкурсу – сприяння соціальній згуртованості, взаєморозумінню у громаді, покращенню міського середовища та розв’язанню конкретних проблем місцевих громад.

Після зібрання нашої ГО, вирішили спробувати себе в цьому конкурсі. Ми трохи посперечались, подумали і вирішили: нам потрібно зробити велопарківки в наших школах! Так, поспілкувавшись з директорам навчальних закладів, ми змогли отримати данні – скільки ж парківок нам треба і чи вліземо ми в бюджет гранту.

Склавши всі дані до купи, зрозуміли – нам на конкурс і ми переможемо!

Друзі, залишилось два дні до оголошення результатів конкурсу. Нам дуже потрібна ваша допомога, допомагайте нам думками, поширюйте цю інформацію і ми впевнені, що все це допоможе нам облаштувати шкільні двори новими парківками!

 

Ваші ГО “Приморськ 24/7”

P.S.: це не єдина наша заявка, далі буде, залишайтесь з нами, долучайтесь до наших ініціатив та будьте в курсі:)