Про нас

"План, що й казати, був чудовий: простий і ясний, краще не придумати. Недолік у нього був тільки один: було зовсім невідомо, як привести його у виконання."

Льюїс Керрол

Саме так можна коротко описати нашу команду. Завжди є ідеї щось зробити, які на початку не відомо як зробити, але ми завжди досягаємо заданої мети.
Офіційно
  • Повна назва – Громадська організація “ПРИМОРСЬК 24/7”
  • Скорочена назва – ГО “ПРИМ24”.
  • Дані про легалізацію – Громадська організація “ПРИМОРСЬК 24/7”, Код №41284541.
  • Адреса, контакти – 72102, Запорізька обл., Приморський район, місто Приморськ
  • Заснована – м.Приморськ, 2017 рік.
  • Керівник – Овсянников Костянтин Анатолійович

Наші друзі:

Головною метою Організації є:
розвивати та підтримувати ефективне громадянське суспільство в Україні, електронне врядування в Україні
Основними напрямами діяльності Організації є:
  1. Розвиток інструментів взаємодії громадян та влади на місцевому рівні: Україна вступила на важкий шлях переходу до справжньої демократії, коли суспільство і місцеве самоврядування є партнерами, а не ізольованими один від одного суб’єктами. Вони мають взаємодіяти й покращувати суспільний простір, в якому живуть і працюють.
  2. Покращення інформативності населення: ми створили громадський сайт “Приморськ 24/7”, який довгий час виступає платформою для висловлювання власних думок. Ми слідкуємо за подіями в громаді та намагаємось найповніше їх висвітлювати.
  3. Популяризація електронного врядування в Україні: Електронне врядування має декілька напрямків: електронна взаємодія органів влади, доступ до даних, електронні послуги, електронна участь громадян в управлінні.
  4. Розвиток ініціатив, що спрямовані на зміцнення демократичного громадянського суспільства в Україні, через розробку і реалізацію різноманітних програм і проектів.