Якщо подивитись на ту листівку від опів, а саме на ті облича що в ній зображені, стає зрозумілим чому її розносять по темному. У них нічого не міняється, одні суцільні «крепкие хозяйственики» и тіки бл. спробуй з цим сперечатися. Бр-р-р жах. Якщо серйозно – одне й те саме кожні вибори – примітивізм у всьому. Навіть у розмірах їх фото і об’ємах тексту під ними прослідковується чітка ієрархія. Щоб усі розуміли хто з них головний, хто васал, а хто з них так – пешак, аби був. Головне – щоб усі люди чітко зрозуміли це і знали своє місце. Транспарантний шрифт комуністичного минулого, дебільний лозунг з тих же часів… Ну то таке. Я в загалі не розумію хто буде голосувати за них. Може ті що вважають себе чимось зобов’язаним перед кимось з них? Щось на кшталт: він мені колись мішок сіна дозволив узяти. Або ті що вважають що саме онішко чи войтенко з своєї кішені платили пенсії й зарплати вчителям й лікарям та і усім іншим? Не розумію хто ще досі бажає щоб ці морди керували нами, нашию землею, нашими грошима. Напишіть хто не будь хто зібрався таке робити. Мені цікаво буде з вами по спілкуватися. Може я чого не розумію.

Зовсім інше діло у пшоной команді. Тут використання новітніх технологій, усе в ногу з часом. Грошей та багато. Але здається що валентіров все ж таки шкодує кошти на дійсного політтехнолога. І тому в них тільки PR-менеджер і то жінка. Знахабнів, зовсім вже нас за людей не ставить.

До речі вам не цікаво коли почнуться підкупи виборців і що це буде: не вже знову окуляри, може як у всіх гречка? Мені дуже цікаво. І ще мені цікаво як в загали ці підкупи можна буде представити щоб люди підтримали Саламатіну і щоб без сумлінням совісті, або з сумлінням, пішли на вибори відпрацьовувати якийсь комп’ютер своєму начальнику.

А! я здогадався! Це ж будуть новорічні подарунки для ваших діточок!. Дітки це ж святе. Дядя дав вашому дитя цукерку і ви тепер просто зобов’язанні будете голосувати за його команду. Ви же не скотина якась, ви же вдячні і пам’ятаєте добро. А цукерка це вам не якась дрібничка, цукерка це ого-го! Цукерка це МАЙбутнє вашої дитини!

Ну що ж робити, то таке уявне поняття совість у де яких.

Ну що ж подивимось за цим цирком далі.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість