pexels-photo-267885

На сайті МОН з’явилась детальна інформація та інфографіка про ЗНО в магістратуру.

Деталі вступу обговорили сьогодні на прес-конференції, що проходила у стінах міністерства.

Прийом заявок від охочих вступити на магістратуру розпочнеться 14 травня 2018. Для реєстрації претенденту необхідно звернутись до приймальної комісії одного з вишів, у якому бажає навчатись. У результаті абітурієнт має отримати екзаменаційний листок, котрий буде його офіційним документом на іспиті. Для кожного вступника також буде створено «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ».

ЄВІ відбудеться 11 липня, а ЄФВВ – 13 липня. За три тижні до цього на сторінках учасників іспитів з’явиться інформація про пункт тестування та запрошення-перепустка.

Результати основної сесії ЄФВВ та ЄВІ розмістять на інформаційних сторінках не пізніше 14 календарних днів з дня їх проведення.

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови мають здати вступники на спеціальності галузі знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право» і «Міжнародне право», «Сфера обслуговування» та «Міжнародні відносини». Такий іспит міститиме 2 блоки – «Читання» та «Використання мови».

Абітурієнти на спеціальності галузі «Право» та «Міжнародне право» мають скласти також єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей. Програму такого іспиту вже затверджено.

З 14 та 31 травня будуть проходити фахові випробування для тих абітурієнтів, хто подаватиме документи на спеціальність, відмінну від отриманої раніше (так званий «перехресний вступ»).

Ознайомитись із усіма деталями можна за посиланням.

Нагадуємо, оприлюднили інструкцію вступу для абітурієнтів із Криму та Донбасу.

Фото: pexels.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість