Біля села Собківка(Уманського району, Черкаської області) розпочато будівництво сортувально-пресувальної станції для сміття.

Об’єкт зводять за кошти ТОВ «Ресайклінг», передає procherk.info.

«Впровадження таких проектів потребує великих капіталовкладень, тому необхідним є залучення коштів різних джерел фінансування та зовнішніх інвестицій», – зазначив директор департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ Сергій Демиденко.

Так, на міському полігоні Черкас, який розташований на землях Руськополянської сільської ради, побудовано та введено в експлуатацію за кошти інвестора комплексну інженерну споруду із системою збору біогазу для виробництва електроенергії.

Передбачається, що у 2018 році у Черкасах компанія «Beten International» спрямує 18 тисяч євро для проведення просвітницької та роз’яснювальної роботи серед населення щодо раціонального поводження з відходами. У подальшому планується будівництво сміттєсортувальної лінії та виробництво компосту.

У Смілі СКП «Комунальник» уклав договір з ПП «Ековторресурси» про надання послуг з сортування відходів у місці їх розміщення (на полігоні/звалищі побутових відходів) з метою підготовки відходів до їх утилізації. Встановлена лінія працює у тестовому режимі.

На території Черкаської області працюють підприємства з переробки та утилізації ресурсоцінних компонентів побутових відходів, зокрема, ПрАТ «Черкаси-вторресурси», ТОВ «ЕРГОПАК» та заготівельні пункти прийому вторинної сировини, які приймають від населення макулатуру, склотару, склобій, поліетиленову плівку, поліетиленові пляшки. 

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість