Джой

Джой Леслі Гібсон 90 років. З моменту виходу на пенсію жінка встигла пройти кілька бакалаврських програм, а тепер здобуває ступінь PhD в Інституті Шекспіра Бірмінгемського університету (Великобританія).

Джой вивчає театральну справу. За час навчання вона вже грала у постановці «Гамлета».

У 60 років жінка пішла вивчати філософію. Потім вивчала Ренесанс в університеті Сассекса (Великобританія), а далі захопилася Шекспіром.

«Мені здається, молоді люди зараз недостатньо освічені. Я часто спілкуюся зі студентами, здається вони вже зараз не мають навіть того рівня освіти, який у мене був у школі. Вони постійно думають, як заробити гроші після закінчення університету, не дуже зважаючи на те, ким вони дійсно хочуть стати», – розповіла Джой.

Також Джой дала 5 порад для сьогднішніх студентів:

 1. Не марнуйте час на «спеціальності для Міккі Маусів», на зразок менеджменту гольф-клубів. Вивчайте конкретні предмети, а не все загалом і нічого власне.
 2. Спілкуйтеся із друзями, одногрупниками, беріть участь у гуртках, але не переобтяжуйте себе цим – ви маєте бути сконцентрованими на навчанні.
 3. Ще під час навчання думайте про те, ким станете, коли випуститеся. Не забудьте обміркувати, як зароблятимете гроші і забезпечуватимете своє життя.
 4. Майте час і місце роботи, де вас ніхто не відволікатиме.
 5. Робіть хороші конспекти і тримайте їх у належному порядку.

Нагадаємо, 88-річний американський студент отримав ступінь бакалавра.

Фото: telegraph.co.uk

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
 • Подобається
 • У захваті
 • чудово
 • Нічого собі
 • Сумно
 • Злість