workspace (1)

Міжнародна літературна премія, літня школа з прав людини в Одесі та підприємницька програма для студентів у Німеччині.

Федеральне міністерство освіти та наукових досліджень Німеччини (BMBF) запрошує до участі в міжнародному навчальному форумі на тему сталого розвитку «Зелені таланти». Кандидати можуть працювати в будь-якій науковій галузі, що тісно пов’язана з дослідженнями сталого розвитку.

Умови: BMBF покриє витрати на проїзд (до/з Німеччини й під час поїздки), харчування та проживання під час наукового форуму. Медичне страхування й візу оплачують учасники.
Коли, де: двотижнева програма протягом жовтня 2018 року, Німеччина
Дедлайн: 23 травня

Реклама

Навчальний курс AnOther Peace – це тренінговий курс і навчальний візит на тему миру у світі. Мета курсу – створити майданчик для обговорень та навчання учасників у сфері пропаганди й захисту прав людини, трансформації конфліктів, мирного будівництва та міжкультурного діалогу.

Умови: учасників забезпечують проживанням, харчуванням та всіма навчальними матеріалами. Додатково учасникам відшкодовують тревел-витрати. Участь у курсі – 50 €.
Коли, де: 18-26 серпня, Вірменія
Дедлайн: 9 травня

Воркшоп для працівників культури, долучитися до якого зможуть 30 учасників. На воркшопі говоритимуть про кураторські практики, які перетворюють мистецьку інституцію на справжній центр культури, джерело розвитку суспільства й натхнення для позитивних змін. Учасники розглянуть проекти з досвіду шведських, білоруських та українських колег.
Очікуваний результат воркшопу – серія пропозицій, які можна використати в роботі музеїв та інших культурних установ, а також окремих працівників культури. Реєстрація безкоштовна.

Умови: участь безкоштовна, попередня реєстрація обов’язкова за посиланням https://bit.ly/2GHEH3E
Коли, де: 10 травня 2018 року з 9:00 до 17:00, Полтавський художній музей імені Миколи Ярошенка
Дедлайн: якомога швидше, кількість учасників обмежена

workspace2

Український католицький університет запрошує взяти участь у Літній франкомовній школі. Мета школи – вдосконалити знання учасників з французької мови і створити франкомовне середовище, де єдиною та обов’язковою мовою спілкування буде французька. Викладачами школи є носії мови з країн Європи. Завдяки цьому школа є також місцем зустрічі культур.
До участі запрошуються студенти, учні старших класів середніх шкіл, гімназій та ліцеїв, а також інші особи, які хочуть вивчати французьку мову.

Умови: учасники покривають витрати на харчування та проживання, організаційні витрати
Коли, де: з 24 червня по 11 липня 2018 року в Реколекційному центрі при Свято-Успенській Унівській лаврі Студійського уставу (Унів, Львівська область)
Дедлайн: 30 квітня

Саміт ChangemakerXchange for Cultural Diversity & Dialogue запрошує до участі лідерів/засновників соціальних підприємств, зосереджених на поширенні міжкультурної взаємодії та освіти, соціальної згуртованості, міграції та інтеграції або діалогу між групами (релігійними, політичними, віковими). Мета саміту – знайомство, навчання та співробітництво. Учасники проведуть п’ять днів в оточенні однолітків-однодумців та менторів.

Умови: організатори покривають транспортні витрати до Амстердама й назад, проживання, харчування. Плата за участь – 100 €. Якщо ви не можете оплатити реєстраційний внесок (100 €), ви можете подавати на стипендію (зробити позначку в заявці).
Коли, де: Амстердам, Нідерланди, 5-10 червня 2018 року
Дедлайн: 30 квітня

На третьому щорічному молодіжному форумі молоді лідери, академіки й професіонали зможуть обговорити питання безробіття з політиками та вповноваженими особами. Брати участь можуть студенти бакалаврату, магістратури, аспірантури, молодіжні активісти, молоді підприємці, вчені та журналісти з усього світу. Участь у форумі безкоштовна.

Умови: організатори оплатять проживання, також буде оплачений проїзд у межах країни, участь у церемонії відкриття. Учасникам треба самостійно оплатити візу, трансфер до Стамбула й харчування.
Коли, де: Стамбул, Туреччина, 22-23 червня 2018 року
Дедлайн: 4 травня

workspace

Координатор проектів ОБСЄ в Україні запрошує на четверту міжуніверситетську літню школу з прав людини. Під час п’ятиденного академічного тренінгу основна увага буде приділена праву на справедливий судовий розгляд, проблемам захисту прав людини, вадам законодавства та національної політики.

Умови: витрати на проїзд у межах України, а також харчування та проживання в школі, покривають організатори
Коли, де: 9-13 липня 2018 року, Одеса
Дедлайн: 1 травня

Кейс для тих, хто є активним та небайдужим до змін і готовий удосконалювати наше суспільство. Завдання для учасників – розробити соціальний проект, який зможе об’єднати місцеву громаду невеликого села. Проект може бути в будь-якій сфері. Найкращі ідеї будуть реалізовані в межах програми «Навчай для України».

Умови: для переможців організатори пропонують кар’єрну консультацію з експертом компанії «Делойт», участь у воркшопі з дизайну мислення, фірмові призи та подарунки, реалізацію проекту
Коли, де: Україна
Дедлайн: 6 травня

«Бертельсманн» шукає талановитих людей, які мають підприємницький та інноваційний потенціал. Програма передбачає участь у семінарах, роботу з досвідченими підприємцями й представлення результату після курсу перед журі.
Організатори пропонують призи за найкращі ідеї, розважальну програму, індивідуальні консультації та членство в мережі Talent Meets Bertelsmann.

Умови: організатори оплачують проживання та пересування (300 € – громадянам ЄС, 500 € – громадянам інших країн)
Коли, де: Берлін, Німеччина, 2-4 липня 2018 року
Дедлайн: 13 травня

Stellar Prize – літературна премія, яку можуть отримати представники молоді від 18 до 45 років. Вимоги до робіт:
приймаються неопубліковані вірші й короткі оповідання; вірші – не більш ніж 50 рядків, короткі розповіді – не більш ніж 2 000 слів; роботи мають бути написані англійською або супроводжуватися перекладом на англійську мову.

Умови: вартість участі – 5 $ (перша робота), 3 $ (кожна наступна робота). Переможці отримують фінансову винагороду й сертифікати. Крім цього, організатори покривають витрати на відвідини церемонії нагородження, яку щороку проводять у різних країнах.
Дедлайн: 11 червня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість