workspace1

Міжнародний семінар для молоді в Хорватії, дослідницькі гранти від Toyota й академія News Impact для медійників в Іспанії

Болгарський фонд Bulgarian Gender Research Foundation спільно з партнерами організовує тренінг для молодих юристів. Програма була створена у 2004 році задля навчання й підвищення навичок молодих юристів і адвокатів із Центральної та Східної Європи.

Коли, де: програма складається з трьох сесій (1 тиждень кожні 6 місяців). Перша сесія – 15-25 листопада 2018 року, Болгарія.
Дедлайн: 13 липня

Реклама

World Meet Summit 2018 збере молодь зі всіх країн світу. Саміт складається з тренінгів, співробітництва, менторства, семінарів. Мета – вмотивувати молодь брати участь у здійсненні та укріпленні змін у соціальній, економічній, політичній та екологічній сферах. Після саміту всі учасники автоматично стануть частиною World Meet Fellowship – мережі, що пропонує ресурси у формі грантів, стипендій і стажувань, які можуть стати важелем змін у різних соціумах.

Коли, де: 20-28 серпня 2018 року (США); 2-9 листопада 2018 року (Австралія).
Дедлайн: 28 липня

European Journalism Centre разом з Google News Initiative організували академію, мета якої – сформувати лідерські навички через знайомство з іншими новаторами. Тема – новинне лідерство. Подавати заявки можуть редактори, дизайнери, власники й розробники продуктів, менеджери соціальних мереж та інші медіа-підприємці. Приймаються заявки від усіх креативних особистостей, які працюють у медіа-сфері й бажають зробити внесок у розвиток стійкого та інноваційного журналістського майбутнього.

Умови: участь в академії безкоштовна. Організатори покривають транспортні витрати й проживання.
Коли, де: Барселона, Іспанія, 25-26 вересня
Дедлайн: 20 липня

man

Програма ReDefine Next 100 збере разом студентів, які вивчають різні дисципліни: гуманітарні й соціальні науки, медицину, комп’ютерні та природничі науки. 40 учасників з різних країн будуть поділені на команди, для того щоб визначити проблему, яка, на їхню думку, буде глобальною в майбутньому. Команди повинні розглянути інноваційні ідеї з різних дисциплін і запропонувати вирішення проблеми.

Умови: організатори пропонують повне покриття всіх витрат для участі в п’ятиденному семінарі в Празі й під час симпозіуму (проживання, транспортні витрати, ланч, посібник на дискреційні витрати)
Коли, де: п’ятиденний семінар у Празі – 5-9 вересня 2018 року; симпозіум – 13-16 листопада 2018 року.
Дедлайн: 1 липня

Міжнародний конкурс для медіа від Європейського парламенту і Європейської комісії. Конкурс має три напрямки: телебачення, радіо та онлайн – по 10 конкурсних категорій у кожному. Додатково буде присуджена спеціальна премія European Journalist of the Year.

Умови: заявка подається в онлайн
Коли, де: Німеччина
Дедлайн: 1 липня

Якщо ти маєш досвід у медіа, цікавишся міжнародною журналістикою і знаєш німецьку на високому рівні, подавай заявку на участь у медіа-семінарі, що пройде в Німеччині.

Умови: будуть покриті витрати на проїзд, харчування й проживання
Коли, де: 10 днів у вересні 2018 року, Німеччина
Дедлайн: 27 липня

Журналісти друкованих, радіо- та онлайн-медіа віком від 25 до 35 років з країн, що розвиваються, можуть подавати заявку на щорічну програму, яка надає можливість працювати в американських редакціях.

Умови: учасників забезпечують страхуванням, проживанням і відшкодуванням тревел-витрат
Коли, де: березень – вересень 2019 року, США
Дедлайн: 31 серпня

workspace1

Toyota Foundation приймає заявки на дослідницьку програму грантів на тему Exploring New Values for Society. Ця програма заохочує амбітних дослідників, які вивчають нові цінності  суспільства й шукають підходи до вирішення складних суспільних проблем майбутнього.

Умови: виплачується грантова сума не більш ніж 8 мільйонів єн
Коли, де: дворічний грантовий період – 1 травня 2019 до 30 квітня 2021 року
Дедлайн: 3 серпня

Відкрито прийом заявок на семінар Tool Fair XIII #PowerUp! на тему прав людини, міжкультурного діалогу та соціальної інтеграції. До участі запрошуються кандидати, зацікавлені в розробці підходів, педагогіки й практик, що сприяють розширенню можливостей молоді. Семінар передбачає обговорення, воркшопи та інші заходи. Робоча мова – англійська.

Умови: усі витрати бере на себе Erasmus+: Youth in Action Programme, яка організовує семінар
Коли, де: 12-16 листопада, Спліт, Хорватія
Дедлайн: 22 липня

Інститут міжнародної академічної та наукової співпраці (ІIASC) разом з польською фундацією АDD запрошують брати участь у літній школі в Італії, яка проходитиме в рамках проекту Ukrainians support chain. Мета школи – об’єднати соціально активних українців, щоб створити єдину комунікативну платформу для підтримки українських ініціатив та реалізації бізнесових і соціально корисних проектів.

Умови: організаційний внесок становить 275 €, що покриє проживання, харчування, екскурсійну та освітню програму, участь у розмовному клубі з англійської мови
Коли, де: 27 липня – 3 серпня  2018 року, Італія
Дедлайн: 12 липня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість