girl

Довготривале волонтерство у Швейцарії, форум на тему здорового харчування та музичний молодіжний обмін у Франції.

Кафедра історії НаУКМА, Центр польських та європейських студій імені Єжи Ґедройця та студентське наукове товариство гуманітаріїв Potluck запрошують студентів, аспірантів та науковців до участі в міжнародній історичній конференції «Досліджуючи минуле: нова соціальна історія».

Умови: участь безкоштовна, організатори забезпечать учасників конференції місцем проживання
Коли, де: 22-23 березня, Київ
Дедлайн: 1 грудня

Реклама

Візьми участь у молодіжному обміні на тему Greenalize: Food Edition, що відбудеться в Нідерландах. Мета обміну – поділитися думками та ідеями щодо здорового харчування. Шукають 4 учасників у віці 18-25 років та одного лідера групи.

Умови: проект покриває всі витрати. Є відшкодування витрат на відрядження до 360 євро
Коли, де: 1-12 грудня в м. Гаага, Нідерланди
Дедлайн: 30 вересня

Німецько-українська письменницька майстерня в Берліні в межах проекту німецько-українських зустрічей Meet up. Участь може взяти будь-хто, кому виповнилось 18 років, зацікавлений у німецько-українському обміні та охочий писати.
Робочі мови: німецька, українська та російська. Учасники можуть писати своєю рідною мовою.

Умови: організатори беруть на себе витрати на дорогу, харчування та проживання
Коли, де: 29 листопада – 4 грудня 2017, Берлін
Дедлайн: 8 жовтня

workspace 4

Триденний захід про все, що стосується майбутнього Землі, космічного простору та людства.
До участі запрошуються ентузіасти, вчені, мислителі, візіонери, які бажають обговорити наше майбутнє в космосі.
Мова заходу: англійська. Цільова аудиторія – ентузіасти авіакосмічних проектів та досліджень, космічна молодь від 14 до 45 років, вчені, мислителі, бізнесмени та громадські діячі, які беруть участь у розробці та реалізації сучасної космічної науки й політики.

Умови: участь безкоштовна
Коли, де: 3-5 жовтня, Київ
Дедлайн: 3 жовтня

Якщо ти маєш досвід фандрейзингу та роботи з грантами, відмінно володієш українською та англійською мовами, спробуй стати грант-менеджером у Internews Ukrainе. Основні вимоги та детальну пропозицію роботи шукай на офіційному сайті

Коли, де: Україна
Дедлайн: 2 жовтня

Учасники з усього світу можуть подаватись на участь у 21st Japan Media Arts Festival. Приймаються роботи в таких дисциплінах: інтерактивне мистецтво, відео, веб-сайти, анімація та комікси. До участі допускаються як професіонали, так і початківці. Це можуть бути незалежні чи комерційні проекти.

Умови: нагорода за перемогу – 300 000 японських єн. Додаткові призи за інші місця
Коли, де: Японія
Дедлайн: 5 жовтня

Фонд François Schneider Foundation у Вотвілері (Франція) запускає 7-ий конкурс «Сучасні таланти 2017». Для участі надішліть роботу або проект на тему «Вода». До участі запрошуються учасники, які працюють у будь-якій дисципліні, що стосується візуального мистецтва.

Дедлайн: 1 жовтня

workspace

SCI Switzerland шукає довготермінових волонтерів EVS для центрів притулку у Вале, Швейцарія. Від волонтерів очікується толерантність і відсутність дискримінаційних поглядів. Кандидати з досвідом у подібній сфері матимуть перевагу в процесі відбору.

Умови: стандартні для ЄВС-проектів. Покриваються витрати на проживання, харчування, страхування й додатково виплачуються кишенькові гроші
Коли, де: березень 2018 – лютий 2019, Швейцарія
Дедлайн: 31 жовтня

Організація Go On! шукає учасників на музичний проект. Мета програми – поліпшення організації неформальних художніх заходів для національних меншин, мігрантів, біженців, щоб залучити їх до культурного життя у Європі. До участі запрошуються музиканти й художники, що працюють із такою публікою; представники національних меншин та всі, хто може розповісти про свій досвід/проблеми за цією темою. Вік учасників – 18-30 років.

Умови: проживання, харчування та переліт забезпечується приймальною організацією. Плата за участь у проекті – 40 євро
Коли, де: 29 жовтня – 5 листопада, Страсбург, Франція
Дедлайн: 30 вересня

Щорічна Міжнародна конференція з медичної інформатики об’єднує вчених і практиків, зацікавлених у застосуванні інформаційних технологій у сфері медицини, охорони здоров’я та підтримки людей з особливими потребами.

Умови: реєстрація в конференції платна, але організатори пропонують кілька грантів кандидатам з країн, що розвиваються.
Коли, де: 19-21 січня 2018, Португалія
Дедлайн: 30 жовтня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість