4 вересня в Portal: creative space пройшов захід спрямований на розбудову взаємодії між місцевим самоврядуванням та громадянським суспільством.

Учасниками цього заходу стали представники різник груп населення: громадські активісти, представники ВПО, приватні підприємці, студенти ВСП “Ногайський коледж ТДАТУ” та інші.

“Моделююча гра «Моя влада» проходила в молодіжному центрі «Портал» в рамках проекту «Розвиток спільного бачення моделей місцевого управління в процесі децентралізації в Запорізькій і Херсонській областях». До речі, це не перший досвід спілкування киян з приморцями. Результатом подібної зустрічі в минулому році став фестиваль вина в тому форматі, в якому він проходив в Приморську вперше. А від даної зустрічі, організатори заходу очікують отримати ще більше користі. Позначивши теми, які хвилюють місцевих жителів, активісти сподіваються спільними зусиллями виробити механізм їх вирішення.”

Оксана Звягіна, журналіст ТК “Юг”
Сюжет ТК “Юг”

В результаті проведеної гри були напрацьовані декілька проектів, які є найбільш актуальними для громади на думку присутніх. В подальшому планується проведення ще декількох ігор та пошук шляхів реалізації напрацьованих проектів.

Як проходила гра, пропонуємо переглянути в нашому сюжеті