5 інстаграм-акаунтів музеїв, на які варто підписатися

Необов’язково летіти до Франції, щоб побачити «Мону Лізу»: просто підписуйся на акаунт Лувру в «Інстаграмі». Його ти й без нас знайдеш, а от сторінки п’яти інших цікавих, але не широко відомих музеїв, ніколи не будуть зайвими.

Футуристичний Центр Жоржа Помпіду в Парижі – це велетенська бібліотека, концертні й виставкові зали, Інститут дослідження та координації акустики/музики і Музей сучасного мистецтва. Акаунт центру – не просто роботи митців, а справжня гра за правилами «Інстаграму»: цитати, хештеги, публікації «на межі», репости публікацій відвідувачів та розбиті на кілька постів фото. Останнє, до речі, є вдалим рішенням для картин: дозволяє зблизька розглянути деталі.

centre

Реклама

Музей природознавства в Лондоні – один з трьох на Exhibition Road і четвертий за відвідуваністю у Великій Британії. Інстаграм-сторінка робить такий серйозний заклад ближчим до відвідувачів, адже серед публікацій не тільки котики та мамонти, а й відео про експонати й знімки працівників з описом їхніх робочих буднів та маленькими секретами закладу. Радимо подивитися зворушливу історію китового скелета: частина редакції навіть плакала під час перегляду.

museum1

Музей тату в Амстердамі, відкритий у 2011 році, налічує 40 тисяч експонатів. Тут можна підшукати не лише хардкорні ідеї, від яких у мами волосся стало б дибки, а й знайти фото етнічних татуйовань різних часів і культур. Майже всі герої акаунту – старші чоловіки й жінки, а постійним персонажем є колоритний дебелий дідок з довгою сивою бородою.

tattoo

Музей Ґуґґенгайма в Більбао збудували в 1997 році. Ти маєш підписатися на цей акаунт, якщо вивчаєш іспанську. Буде корисно: усі тексти під фото написані цією мовою, а відео та інтерв’ю допоможуть краще сприймати мову на слух.

museum2

Музей «Біміш» розташований просто неба на 300 акрах у мальовничій сільській місцевості графства Дарем. Його головні експонати – не картини чи скульптури, а люди і те, як вони взаємодіють із промисловістю північного сходу Англії. Якщо ти шанувальник чи шанувальниця новел Джейн Остін, любиш сувору атмосферу Туманного Альбіону і вже не можеш спостерігати за життям інстаграм-дів, упевнено тицяй на «Стежити». Тут і весілля, і вітальні, і коні, і трамваї, і випічка – словом, звичайні будні людей з далекого ХІХ століття. 


museum3

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість