Традиційно в жовтні стартував XIII Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Цього року найкращі документальні фільми на тему прав людини зможуть побачити мешканці понад 250 міст і містечок  України. Мандрівний Docudays UA триватиме по грудень включно й завітає в Приморськ.

Показ та обговорення фестивального фільму відбудеться в Приморській центральній бібліотеці 9 грудня о 16:00.

Центральна тема цьогорічного фестивалю – «Крізь ілюзії», адже сьогодні країни й народи прощаються з багатьма своїми ілюзіями. Руйнується ілюзія про стабільність того світовлаштування, про яке разом домовилися сильні демократичні країни. Розвіялася ілюзія всього світу про слабкість України й нездатність українців до самоорганізації. Перед українцями, своєю чергою, постало фундаментальне питання: чи не час владі й суспільству позбавитися ілюзії, що країну можна реформувати без змін базових відносин в економічній, соціальній та культурній сферах.

Саме тому цьогоріч Мандрівний Docudays UA пропонує насичену програму фільмів, що порушують питання спільні як для України, так і  всього світу.

Пропонуємо вам переглянути стрічку “Українські шерифи”, побачити фільм Романа Бондарчука, який представлятиме Україну  на Оскарі 2017.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=u81rnJG6ym4[/embedyt]

Показ фільму відбудеться в Приморській центральній бібліотеці 9 грудня о 16:00.

Мета Мандрівного фестивалю  

Сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

 

Місія Мандрівного фестивалю

Ми створюємо можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким способом сприяємо розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності.  Реалізуючи нашу місію, також сприяємо популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

Фестиваль – неполітичний і некомерційний.

Організатори

Українська Гельсінська спілка з прав людини

ГО «Південь»

Херсонський обласний фонд милосердя і здоров’я

ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв»

Приморськ: ГО “Вільні Люди”, Приморська центральна бібліотека, міський портал “Приморськ 24/7”