coffee (1)У цю суботу «Навчай для України» запрошує усіх мешканців Києва на черговий нетиповий урок – «Як не бути Дон Кіхотом та критично мислити». Що таке критичне мислення, чим воно допомагає у житті та як його розвинути – розповість учасниця першої когорти «Навчай для України» Інна Рахмістрюк. Також у суботу відбудеться Light UP Hackathon від AIESEC, де кожен учасник протягом дня матиме можливість розробити свій власний проект. 17 березня у Львові випускники шкіл, які цікавляться сферою ІТ, просто не можуть пропустити День відкритих дверей бакалаврської програми Data Science & Intelligent Systems у ЛНУ імені Франка. Розробники програми та ІТ-спеціалісти розкажуть про інноваційне навчання, новітні курси та предмети, можливість отримання стипендій та стажування в ІТ-компаніях. А у неділю усі прихильники літературних читань запрошуються у Першу Львівську Медіатеку, де відбудеться «Вечір прози». Захід стане чудовим завершенням тижня.

17 березня в Одесі відбудеться масове святкування Дня Святого Патрика. Парад, концерт, ірландські танці та традиційна ірландська кухня. Запрошуються всі мешканці та гості Одеси. А ще у суботу у Стальканат Арт відбудеться FuckUp Nights, де успішні підприємці ділитимуться своїми провальними історіями. Таку подію точно не варто пропускати. У Харкові в суботу всі, кого турбує проблема накопичення твердих побутових відходів, можуть дізнатися більше про методи вирішення цієї проблеми на інтерактивній лекції «Сміття: хто кого?». Лекцію читатиме доцент кафедри ХТПЕ НТУ «ХПІ» Тихомирова Тетяна Сергіївна. А 18 березня відбудеться «MeetUp – професії майбутнього, яке вже настало», на який запрошуються усі старшокласники, які хочуть пов’язати своє життя з ІТ. Тут вони дізнаються більше про останні тренди в сфері ІТ-технологій, а також зможуть остаточно визначитися з майбутнім вишем.

У суботу в Дніпрі в арт-просторі Fabrika відбудеться «ВідеоСпека», де можна буде зустрітися з найпопулярнішими YouTube-блогерами останніх років. А прихильники гурту «Тінь Сонця» запрошуються на їхній концерт, який пройде 18 березня в Івано-Франківську.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість