cafeНа цих вихідних у Києві відбудуться дві доволі цікаві події. Перша – «Вересовий трунок, Кельтська Британія V-X ст.» – присвячена детальнішому розбору історії Великої Британії того періоду, коли її ще заселяли кельти. Саме про їхню спадщину й розповість кандидат історичних наук і член Громадської ради при Президентові України з питань національної єдності Кирило Галушко. Друга подія організована мистецтвознавчою платформою Art history discussion club та являє собою зустріч-дискусію з українським акварелістом Дмитром Ачкасовим. Організатори пропонують поговорити про сучасне мистецтво та арт-бізнес у Києві.

У Львові в суботу у головному корпусі Львівської Політехніки відбудеться день відкритих дверей бакалаврської програми «Системи штучного інтелекту». Розробники програми та ІТ-спеціалісти розкажуть абітурієнтам про інноваційне навчання, новітні курси та предмети, можливість отримання стипендій та стажування в ІТ-компаніях. А ще з 9 по 11 березня у Центрі Шептицького відбудеться конвент поціновувачів настільних ігор та інтелектуальних розваг ГІКосфера #3, тож якщо ти вважаєш себе справжнім фанатом настілок, то обов’язково відвідай цей захід.

У суботу, 10 березня, ФРІ Одеси організовує Shevchenko’s Evening у бібліотеці імені Грушевського. Організатори обіцяють розповісти усі таємниці з життя відомого українського поета. Навіть розкрити його зріст. А ще у суботу відбудеться відкриття нового бігового сезону Run Ukraine Running League. Дуже гарний привід нарешті здути пил зі своїх кросівок. А у Харкові в неділю відбудеться доволі цікавий воркшоп під назвою «Щоденник. Чого не можна забувати?». Тут ти дізнаєшся, що таке «ментальний шум», і чому варто записувати власні думки.

У Дніпрі в суботу місцевий осередок ФРІ й книгарня «Є» запрошують на перегляд та обговорення фільму «Lost in Translation». Фільм буде демонструватися в оригіналі з англійськими субтитрами, тож усі кіномани, які вивчають англійську мову, просто не можуть пропустити таку подію. А в Івано-Франківську в суботу відбудеться «Весняний Runday». До речі, рекомендований дрес-код для забігу: дівчата повинні надягнути плаття або спідниці поверх тренувальної форми, а хлопці – метелики.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість