hands

Стипендія на реалізацію соціального проекту від Zavtra.ua, міжнародний річний конкурс фотографії та перший український «Оскар» за соціальну діяльність.

Конкурс від центру фотографії Silver Eye. Для участі потрібно надіслати один проект (до 10 знімків) і його опис, біографію та резюме. Переможців обере молодший куратор MoMA Люсі Ґаллан. Участь у конкурсі платна: 10 $ для членів спільноти Silver Eye, 60 $ – для всіх інших.

Приз: організація персональної виставки, 3 000 $ і 1 000 $ для двох переможців
Дедлайн: 13 листопада

Реклама

Стартував третій міжнародний конкурс реклами для студентів та школярів. До участі також приймаються відеоролики не більше 45 секунд у форматі mp4, avi, mkv, mov, wmv.

Реєстрація за посиланням.

Приз: від 700 до 2 500 грн
Дедлайн: 20 листопада

НГО «Сучасна жінка» в межах адвокаційної кампанії «Я жінка, і я хочу працювати» оголисила акцію «Розкажи свою історію», мета якої – викриття випадків дискримінації жінок на ринку праці та висвітлення історій про жінок, які досягли успіху та реалізували свої мрії. 

Щоб прийняти участь в акції #РозкажиСвоюІ, заповнюй форму за посиланням.

Приз: три історії, які наберуть найбільше вподобань, отримають цінні призи від НГО «Сучасна жінка»
Дедлайн: 1 листопада

workspace

Журнал PROactive за підтримки посольства Фінляндії в Україні оголошує конкурс соціальних проектів Social Project Awards – перший український «Оскар» у сфері соціально-проектної діяльності. Подати заявку на конкурс.

Приз: грошові нагороди від організаторів
Дедлайн: 8 листопада

Фестиваль «Бруківка» – перший Кам’янець-Подільський фестиваль незалежного українського молодіжного кіно, який створено для підтримки та розвитку молодих режисерів.

Зніми художній фільм від 3 до 20 хвилин у жанрах: комедія, драма, мелодрама, бойовик, фантастика, фентезі, детектив, жахи та історичний фільм – та подай на участь у фестивалі. Знімати можна як на професійну техніку, так і на фотоапарат, екшн-камеру та стільниковий телефон.

Також є спеціальна номінація – конкурс на найкращий сценарій, який буде екранізований спільно з командою фестивалю у 2018 році.

Вік учасників: від 13 до 30 років. Реєстрація робіт за посиланням.

Приз: 5 000 гривень + багато цінних призів
Дедлайн: 10 листопада

Zavtra.ua – це приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні. Це можливість виграти річну стипендію в обсязі 1 677 гривень та отримати кошти і підтримку, щоб реалізувати власний соціальний проект або ініціативу, та безліч інших можливостей. До участі в конкурсі запрошуються студенти 3-6 курсів ВНЗ України. Усі деталі та умови шукайте на офіційному порталі.

Приз: річна стипендія в обсязі 1 677 гривень на місяць і кошти й підтримка реалізації соціального проекту
Дедлайн: 30 листопада

workspace 3

До Міжнародного дня літніх людей UNFPA разом зі Школою соціальної роботи НаУКМА запускає соціальну акцію, присвячену важливості зв’язків між двома поколіннями. Вимоги та умови: запостити фотоісторію на одну з трьох перелічених тем. Кількість історій не обмежується. Мінімальна кількість знаків у пості – 500 (з пробілами); пост обов’язково має супроводжуватися фотографією літньої людини (від 60 років) та молодшого учасника акції; обов’язковий тег @UNFPA.Ukraine, #UNFPA, #ЧасЖити, та лайкніть сторінку @UNFPA.Ukraine. Якщо ти хочеш претендувати на головний приз, надішли лінк на пост до UNFPA.Ukraine повідомленням.

Приз: нагорода від організаторів (уточнювати за офіційним лінком)
Дедлайн: 31 жовтня

Конкурс від видання British Journal of Photography. До участі приймаються серії знімків без обмежень за жанром. Серед членів журі – менеджер з розвитку Magnum Photos Фіона Роджерс, куратор галереї Barbican Алона Пардо, редактор British Journal of Photography Саймон Бейнбрідж та інші. Плата за участь: 49 £ за одну серію знімків, 59 £ – за дві.

Приз: організація персональної тритижневої виставки в лондонській галереї, 5 000 £ від Metro Imaging на друк фоторобіт, публікація в British Journal of Photography.
Дедлайн: 12 грудня

Відкритий фотоконкурс благодійної організації Médicos del Mundo. Для участі необхідно надіслати до 10 знімків, зроблених із січня 2016 до жовтня 2017 року, на тему гуманітарної діяльності, захисту прав людини, природних катаклізмів або життя біженців. Участь у конкурсі безкоштовна.

Приз: 6 000 € на реалізацію фотопроекту
Дедлайн: 10 листопада

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість