В січні-лютому 2018 року продажі автомобілів з електродвигуном в Україні збільшилися у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 60% – до 482 одиниць.

Як зазначають в асоціації “Укравтопром”, зростання відбулося за рахунок імпорту машин, що були в експлуатації, передає УНІАН.

З початку року первинна реєстрація б/у електрокарів в Україні збільшилася на 82%. У той же час попит на нові автомобілі знизився на 19%.

Згідно з опублікованими даними, найпопулярнішим електрокаром в Україні залишається Nissan Leaf, перевагу якому в січні-лютому віддали 346 автомобілістів, що на 32% більше, ніж роком раніше. При цьому 96% придбаних у цьому році Nissan Leaf були в експлуатації.

Друге місці споживчих переваг займає електромобіль BMW i3. Цей баварський електрокар вибрали 30 українців, що у 6 разів більше, ніж у 2017 році. У структурі продажів цієї моделі частка нових авто становила 40%.

Tesla Model S зайняла третю сходинку рейтингу з показником 20 авто, 14 з яких є вживаними машинами.

Як зазначають в асоціації “Укравтопром”, у січні-лютому український автопарк поповнився виключно новими моделями електрокарів – Hyundai Ioniq (7 шт.), Tesla Model X (4 шт.) і Chevrolet Volt (2 шт.).

Міністерство інфраструктури України в рамках реалізації програми щодо стимулювання розвитку ринку електричного транспорту в країні має намір до 2020 року збільшити частку продажів електромобілів на вітчизняному авторинку до 15%. 

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість