24 травня в Приморській центральній бібліотеці пройшла зустріч з київським письменником Валерієм Азмановим.

Присутні на зустрічі мали змогу познайомитись з творчістю Валерія Азманова, дізнатись багато цікавих фактів з історії та культури болгарського народу. Дослідження автора охоплюють події двох сторічь: появи переселенців на території Таврії та Бесарабії, їхній побут на початку 19 сторіччя та життя під час революції 1917 року, Другої світової війни тощо.

Не зважаючи на те, що на даний момент Валерій Іванович проживає в Києві, він народився і довгий час жив в Болграді Одеської області. Саме цю територію колись називали Бесарабією. Тож і писати Валерій Азманов став, щоб доступною та легкою мовою донести до нащадків історію рідного краю та народу. І хоча він не є професіональним істориком чи філологом, проте видав вже більше 12 художніх та публіцистичних книг, присвячених історії рідного народу. Серед них є навіть одна кулінарна – «Некоторые рецепты бессарабской кухни».

Валерій Азманов – член Національної спілки письменників України. Свої книги він випускає за власний кошт, тому вони виходять малими тиражами. Автор зазначає, що не продає їх, а просто дарує. Письменник презентував кілька своїх книг.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=7BcOa14JYGs[/embedyt]