На підставі результатів перших виборів в об’єднану територіальну громаду від 18 грудня 2016 року мене обрано депутатом до Приморської міської ради восьмого скликання від виборчого округу № 15, в який входять будинки № 55,57,59,61 по вул. Морська м. Приморськ. Згідно ЗУ “Про місцеве самоврядування”, та ЗУ “про статус депутатів місцевих рад” вхожу до складу постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності та етики, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими та громадськими формуванями, ЗМІ. У своїй депутатській діяльності, як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу керуюсь Конституцією України, Законами України “Про місцеве самоврядування” та “Про статус депутатів місцевих рад”.

На протязі 2017 року приймав участь у всіх без винятку засіданнях сесій Приморської міської ради, підготовчих та тимчасових комісіях. Безпосередньо моєю першою ініціативою ще на початку року було проведення капітального ремонту комунального дошкільного закладу “Вербиченька”. Завдяки плідній співпраці з депутатським корпусом, профільним відділом міської ради, керівником дошкільного закладу, державним будівельним експертом та підрядником, ця ініціатива отримала свою реалцізацію в літку цього року. На капітальний ремонт даху, ремонт пішохідних доріжок і ганків, ремонт цоколю та встановлення водостоків згідно проектно-кошторисної документації з міського бюджету було вїиділено 796 тисяч гривень. За власні кошти було виготовлено та передано в дошкільний заклад вуличну урну.

В період з січня по жовтень 2017 року мною було підтримано всі доцільні, на мою особисту думку, проекти запропоновані як спеціалістами апарату, так і депутатами міської ради. Про це свідчать результати персонального голосування. Вперше, завдяки ініціативі голови депутатської комісії з питань планування бюджету, депутати міської ради отримали можливість надавати матеріальну  допомогу громадянам з власного, завтердженого рішенням ради депутатського фонду. Таким чином за рахунок коштів фонду в сумі 5000 тисяч гривень передбачених міським бюджетом було надано матеріальну допомогу на лікування  чотирьом громадянам, троє з яких є мешканцями мого виборчого округу. Також, за рахунок фондів інших депутатів, та фонду міського голови і мого особистого сприяння було надано матеріальну допомогу на лікування ще одному мешканцю м. Приморськ.

За власні кошти, та за підтримки мого помічника Олександра Доренського та мешканців будинків № 57 та 61 весною і влітку  біля під’їздів будинків № 57,61 та на дитячому майданчику було встановлено 10 вуличних урн, дві нові лавочки, одну пісочницю. Особисто мешканцем будинку № 61 Генадієм Стойчевим було завезено пісок у нову пісочницю, за що я і мешканці будинку йому вдячні. На дитячому ігровому майданчику розпочато облаштування футбольного поля. За власні кошти виготовлено і вже встановлено футбольні ворота, а силами КП “Чисте місто Приморськ” завезено чорнозем для вирівнювання поверхні поля з подальшую відсипкою піском. До КП “Чисте місто Приморськ” направлено звернення з проханням встановити додаткове освітлення дитячого ігрового майданчика. Також розпочато виготовлення двох гойдалок для реставрації існуючих напроти будинку № 57. В рамках підготовки до осіньо-зимового періоду, у зв’язку з необхідністю видалення аварійних дерев та обрізки гілок, в поточному місяці до комунального підприємства та виконкому міської ради були направлені звернення з зазначенням проведення вказаних робіт. Одна із “прикрас” округа № 15, а саме купа бетонних плит, які вже декілька років використовуються як перекриття для каналізаційного люка напроти будинку № 57 турбує не тільки мене. Про це свідчать неодноразові скарги  мешканців мікрорайону. Наразі вирішується питання щодо ремонту поверхні люка, що дасть можливість закрити отвір більш зручним і практичним перекриттям.

В подальших планах є організація ОСББ в будинках № 57 та 61, тому що саме ця форма утримання багатоквартирних будинків, як показує практика вже існуючих ОСББ, дозволяє більш ефективно акумулювати та використовувати кошти мешканців, які спрямовані на утримання будинку. Слід зазначити, що Приморською міською радо вітається ініціатива по утворенню нових ОСББ та гарантується надання фінансової підтримки для проведення капітальних ремонтів, що має бути додатковим стимулом для тих, хто ще не перейшов на таку форму утримання багатоквартирних будинків.

Також одним із пріоритетних завдань дле мене є сприяння у ремонті внутрішньдворових доріг округа. Сподіваюсь завдяки укріпленню матеріально-технічної бази КП “Чисте місто Приморськ” у вигляді придбання нового устаткування для ремонту доріг та тротуарів це стане можливо в наступному році. Разом з тим на наступний рік міською радою заплановано капітальний ремонт тротуару вздовж д/с “Казка” та стадіону “Олімпієць”. На підставі мого депутатського звернення цей захід отримав своє відображення у цільовій програмі Приморської ОТГ.

Звіт підготовлений в порядку ст.16 ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад”, а також на звернення ГО “Приморськ 24/7” № 17 від 26.09.2017 р.

З приводу будь-яких питань та пропозицій для всіх мешканців Приморської ОТГ та виборчого округу № 15 (вул. Морська будинки № 55,57,59,61) нагадую свої контактні дані: тел. (050) 777-49-46, електронна поштова адреса sv231085@gmail.com

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість
  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1589727374421312/

    Шановні депутати! Ми не є вашими якимись ворогами, ми навпаки відкриті до співпраці з вами, даним запитом ми лише хочемо показати громаді хто як працює та виконує свої зобов’язання перед виборцями.