12 молодих спеціалістів влилися в учительську сім’ю Приморського району  у 2016-2017 навчальному році. Щоб полегшити педагогам процес професійної адаптації,  ліквідувати дефіцит психолого-педагогічних знань, підвищити інтерес до педагогічної діяльності,  сформувати свої знання й здібності в педагогіці, відчути радість шкільного життя, 1 листопада 2016 року було організовано чергове засідання районної Школи молодого педагога.  Досвід, набутий молодим учителем у процесі роботи Школи, може стати стартовим майданчиком для ефективного професійного зростання.

У програмі Школи молодого педагога був проведений психолого-педагогічний тренінг професійного зростання за участю методиста з психології  районного методичного центру Волик Т.Д.

35 молодих педагогів, стаж роботи яких до трьох років, набували практичного досвіду в  секціях «Природознавство», «Трудове навчання», «Фізична культура», «Основи здоров’я», «Філологія (українська (російська, зарубіжна) та англійська)», «Фізика та математика», «Психологія».

Кожен із молодих спеціалістів усвідомив,  що  жодна з професій не ставить стільки вимог, як учительська, і найголовнішим тут має бути зацікавленість долею дитини, уміння виділити її неповторні риси як особистості.