Демократичне врядування є необхідною передумовою для досягнення цілей розвитку тисячоліття. Ефективне демократичне врядування є результатом взаємодії добре скоординованої влади, з одного боку, та обізнаного, зацікавленого та активного громадянина з іншого.

Сьогодні влада та громадськість можуть співпрацювати в різних сферах. Одна з них – електронне врядування, вплив на прийняття рішень, співпраця.

В п’ятницю, 8 червня в КМЦ “Портал” пройшла зустріч на тему “Електронні сервіси взаємодії з владою”, в форматі кіноклубу. Всі присутні змогли ознайомитись з короткою інструкцією як отримати електронний цифровий підпис, з прикладам розвитку електронної демократії в світі. Команда ГО “Приморськ 24/7” провела певну роботу і створила сторінку www.prim24.in.ua/e-service. На цій сторінці зібрані 37 видів послуг, які вже сьогодні в Приморську можна отримати не виходячи з дому, коротенька відеоінструкція про отримання ЕЦП, інструменти електронної комунікації з Приморською міською радою та багато іншого. Всі присутні отримали флаєри з інформацією про е-сервіси. Організатори закликають приморців користуватися електронними сервісами, тим самим пришвидшувати процес їх вдосконалення та розвитку.

Цей проект є частиною проекту «Зміцнення демократичного врядування», що реалізується Запорізькою міською молодіжною громадською організацією «СТЕП» за підтримки NED.