7e62204-smartfon-telefon

Клеменс Шиллінгер, дизайнер із Австрії, створив пристрій, який може допомогти боротися із залежністю від смартфонів. Винахід у першу чергу допомагатиме тим, хто дратується, коли гаджета немає під рукою.

Шиллінгер багато спостерігав за тим, як люди просто скролять щось у смартфоні, навіть коли не чекають повідомлення і не читають нічого конкретного. Йому здалося, це більше схоже на якийсь невротичний стан. Саме тому Шиллінгер створив пластиковий муляж, який за формою та масою повторює справжній смартфон.

a03860b-smartfon-telefon3

Усього дизайнер винайшов 5 моделей телефонів, у яких на місці екранів розташовані отвори із кам’яними намистинами. Їх можна «прокручувати» такими ж рухами, якими користувач гортає в різні боки щось на екрані свого смартфона.

Цей пристрій австрієць пропонує використовувати для того, щоб позбутися залежності від постійного «зависання» у смартфоні. Хочеться зайняти чимось руки – не лізьте у свій гаджет, краще покрутіть камінці на муляжі, пропонує Шиллінгер.

Однак поки що купити пристрій і випробувати його на собі не можна. На сайті виробу йдеться, що він незабаром має потрапити у продаж. Його могли оцінити поки що тільки учасники Тижня дизайну у Відні.

Нагадаємо, що програміст з Нової Зеландії створив віртуальну політичну діячку.

Фото: theverge.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість