велосипед

Волонтерство для Організації Об’єднаних Націй, програма обмінів для регіональних журналістів і саміт лідерів у Москві.

Волонтерство в проекті з питань профілактики ВІЛ

Німецька міжнародна організація Deutsche Gesellshaftfuer Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в Україні, а саме проект «Консультування з ВІЛ/СНІД та підтримка інституцій», шукає помічників для проведення квесту з питань профілактики ВІЛ. Якщо ти добре володієш англійською мовою та маєш кілька годин вільного часу 14 липня – долучайся. Організатори обіцяють цікавий досвід, практику англійської або німецької із нейтів-спікерами, а також подарунки для добровольців. Резюме надсилай на kateryna.korenkova@giz.de

Умови: волонтерство неоплачуване, добровольці отримають символічні подарунки
Коли, де: 14 липня. Київ
Дедлайн: якомога швидше

Реклама

Волонтерство від Організації Об’єднаних Націй – цікава можливість для людей віком від 25 років та із здобутою вищою освітою стати добровольцем у своїй країні або за кордоном. Сфера волонтерства обирається у залежності від умінь учасників, а тому це гарний шанс здобути міжнародний досвід для подальшої кар’єри. Заповнюй заявку та дізнайся деталі на офіційному сайті. Серед обов’язкових умов – знання англійської/французькою або іспанської.

Умови: тревел-витрати, щомісячний грант, страхування забезпечується організаторами
Коли, де: від 6 до 12 місяців, увесь світ
Дедлайн: набір відкритий протягом року

Програма національних обмінів – це можливість для активних представників ЗМІ, які хочуть покращити співпрацю із медіа з географічно протилежних регіонів і сприяти ефективному діалогу між сходом і заходом країни. Участь можуть брати регіональні журналісти з досвідом більше 3-х років професійної діяльності. Апліканти можуть пропонувати міста та редакції для візиту, проте організатори проекту залишають за собою право коригувати програми та міста візитів, узгоджуючи їх із відібраними учасниками.

Умови: мікрогранти покривають витрати на проїзд, харчування, проживання, а також витрати на реалізацію проекту, окрім гонорарів (максимальна сума гранту 6 964 грн).
Коли, де: візит має відбутися у серпні 2017 року і тривати 5 днів (включно із днем приїзду та від’їзду учасника), Україна
Дедлайн: 9 липня

робочий процес

Стажування для студентів, які бажають покращити знання, здобути досвід і контактувати з людьми, що мають ту ж саму місію – розвинути тваринництво. 30 стажерів з різних куточків світу отримають можливість практичного тренінгу в кращих компаніях і урядових установах Індонезії. У програмі можуть брати участь студенти віком 17-25 років з усіх країн світу, які цікавляться тваринництвом.

Умови: Реєстрація в проекті платна – 150 000 Rp (приблизно $15).
Коли, де: 9-15 жовтня, Індонезія
Дедлайн: 20 липня

Організація «Стелла» шукає двох волонтерів – мотивованих молодих людей, які бажають стати частиною проекту, пов’язаного із боротьбою з дискримінацією, знущанням, упередженим ставленням, а також підтримкою тих, хто зіштовхувався з подібними ситуаціями та прагне впроваджувати зміни. Волонтерство довготривале. Детальний опис проекту можна знайти на офіційному сайті організації.

Умови: стандартні для ЄВС проектів. Транспортні витрати, віза, проживання, харчування, страхування та кишенькові гроші забезпечуються грантом від Європейської Комісії
Коли, де: 1 жовтня 2017 – 28 лютого 2018, Румунія
Дедлайн: 9 липня

Мета конференції QueerFemSEE – дізнатися про дослідження вчених Південно-Східної та Східної Європи в галузі медіа, культури, громадського простору та їхнього перетину з дослідженнями гендерних питань. Основний акцент конференції – міждисциплінарна дискусія. Участь можуть брати вчені, студенти, активісти, які зацікавлені у тематиці. Робоча мова англійська.

Умови: участь у конференції безкоштовна. Організатори пропонують обмежену кількість стипендій для кандидатів зі Східної Європи і Південно-Східної Європи. Стипендії покриють транспортні витрати та проживання. Про бажання отримати стипендію слід вказати у мотиваційному листі.
Коли, де: 17-19 листопада, Румунія
Дедлайн: 30 липня

робоче місце

Саміт підготовки глобальних лідерів – це тиждень інтенсивного навчання через практичні заняття, семінари, публічні виступи. Викладачі – професіонали й експерти світового рівня. Мета програми – підготувати глобальних лідерів, забезпечити їх інструментами, необхідними для успішного лідерства. Робоча мова саміту – англійська. По закінченню програми учасники отримають сертифікат. Для участі в саміті, необхідно заповнити заявку.

Умови: участь в школі платна – $1 500. Організатори пропонують стипендії ($900, $750, $600). У вартість входить проживання (по 2 людини в кімнаті), харчування (сніданок і ланч), трансфер з аеропорту і в аеропорт, навчання, культурні заходи
Коли, де: 24-30 серпня 2017, Москва
Дедлайн: для тих, кому потрібна віза – 17 липня 2017; для тих, кому не потрібна віза – 1 серпня 2017; дедлайн подачі заявки на стипендію – 17 липня 2017

Програма Live it Lisbon – це можливість провести кілька днів волонтерства в міжнародній команді в Португалії. У програмі можуть брати участь усі охочі, старші 18 років. Зацікавлені можуть подати онлайн заявку. Заявка кожного кандидата обробляється 5 днів.

Умови: плата за участь – €220-250. Плата не покриває транспортні витрати в Лісабон і назад і в межах міста, якщо вони не в рамках програми «Live it Lisbon».
Коли, де: 24 серпня – 3 вересня, Португалія
Дедлайн: 23 липня

Тренінговий курс Youth IN- Work. Innovation in youth work – спрямований на об’єднання молоді з різних країн, щоб проаналізувати, як ефективно та творчо вирішити сучасні проблеми. Перша за все йтиметься про працевлаштування та можливості. Резюме та мотиваційний лист надсилайте на anastasia.burdyuzha@gmail.com.

Умови: вартість участі – €35. Організатори надають тревел-грант у розмірі не більше €360, а також оплачують проживання та харчування.
Коли, де: 7-10 вересня, Іспанія
Дедлайн: 15 липня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість