boy

Міжнародний конкурс есе англійською мовою для школярів старших класів, можливість стати тревел-фотографом року та нагорода за найкращу ілюстрацію футбольного гравця.

Конкурс для жінок-фотодокументалісток із країн Європи. До участі приймаються незавершені фотопроекти на будь-яку тематику. Участь у конкурсі платна – 10 £ за подання заявки.

Приз: 2000 £ на реалізацію проекту й покриття витрат на друк знімків
Дедлайн: 1 серпня

Реклама

RewardedEssays оголосив конкурс есе для школярів старших класів. Для участі слід написати текст обсягом понад 900 слів на одну із запропонованих тем (робоча мова есе – англійська):

  • What life skills can students master while in college? Which three are the most important and why?
  • What do you see as the most pressing social issue we face? Why is it the most pressing?
  • Who inspires you? Why?
  • Provide three life goals you believe will be more achievable by obtaining your college degree.

У конкурсі можуть брати участь учні старшої школи будь-якої країни світу. Есе необхідно відіслати на support@rewardedessays.com. Роботи повинні бути в одному з форматів: .doc, .rtf, .docx або .odt.

Приз: автори трьох найкращих робіт отримають фінансову винагороду: 1-е місце – 500 $, 2-е місце – 350 $, 3-е місце – 150 $.
Дедлайн: 20 жовтня

хлопець

Конкурс для фотографів-аматорів та професіоналів. Роботи приймаються у 25 категоріях, серед яких «Фотожурналістика», «Спорт», «Архітектура» та інші. Плата за участь – 15 $ для любителів та 20 $ для професіоналів. До участі можна подати кілька робіт.

Приз: 2500 $ та 1500 $ для переможців
Дедлайн: 13 серпня

Фонд Віктора Пінчука та Ялтинська європейська стратегія (YES) запрошують студентів та молодих лідерів з усіх регіонів України подавати заявки на участь у Форумі молодих лідерів під час 14-ї Щорічної зустрічі YES, яка відбуватиметься з 14 до 16 вересня 2017 року в Києві. Організатори забезпечують учасників харчуванням і в разі потреби житлом. Транспортні витрати – за власний кошт.

Приз: безкоштовна участь у Форумі молодих лідерів
Дедлайн: 5 серпня

Міжнародний конкурс молодих підприємців створено для підприємців, які шукають можливості розвитку свого бізнесу й кар’єри в індустрії франчайзингу. Організатори відберуть 20 підприємців, які зможуть одержати наставництво й підтримку від лідерів бізнесу за цією системою. У конкурсі можуть брати участь підприємці у віці 21-35 років, які займаються бізнесом протягом 1-5 років і мають потенціал зайнятися бізнесом за системою франчайзингу.

Приз: можливість відвідати щорічну конференцію IFA (з оплатою транспортних витрат і реєстрації – до 1500 $); можливість узяти участь у дводенній освітній програмі для підприємців наступного покоління; доступ до програми NextGen’s Accelerator Program; можливість узяти участь у змаганні FRAN SHARK для отримання грошової винагороди; можливість особисто познайомитися з провідними франчайзерами та іншими молодими підприємцями.
Дедлайн: 1 вересня

friend

Відкрито прийом заявок на участь у міжнародному конкурсі дизайнерів Kokuyo Design Awards. Тема цьогорічного конкурсу: «Нова історія». Конкурсантам необхідно створити функціональний дизайн продукту. Організатори чекають робіт, які відкривають нові двері й дають змогу здобути новий досвід.

Приз: гран-прі – 16 000 €; троє фіналістів одержать 4000 €. Також організаторами передбачено спеціальні призи.
Дедлайн: 31 серпня

Швейцарський футбольний журнал Tschutti heftli організовує конкурс ілюстрацій для футбольного альбому 2018 року.
З 2008 року журнал видає альбом наклейок з футбольними командами, який розробляють дизайнери, ілюстратори, карикатуристи, графічні дизайнери й художники. Конкурс ілюстрацій проводиться для того, щоб знайти виконавця наступного альбому.

Приз: кожен конкурсант, чиї роботи буде поміщено в альбом, отримає фінансову винагороду. Її обсяг буде визначено пізніше (загальна сума – 4600 €)
Дедлайн: 31 серпня

Конкурс соціальних проектів від благодійного фонду «Помогатор». Учасниками конкурсу можуть стати всі охочі. Від тебе чекають лише одного – мати повноцінне бачення проекту й змогу реалізувати його в реальному житті. Приз: реалізація проекту на суму 2 500 000 грн
Дедлайн: 15 серпня

Щорічний конкурс тревел-фотографії. Головний приз – звання тревел-фотографа року та 4000 £. Надіслати заявку можна як в онлайні, так і поштою.

Приз: 4000 £ власникові гран-прі, фотообладнання Fujifilm для переможців у категоріях
Дедлайн: 25 вересня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість