По-перше. Уясніть усі собі, сердобольні, раз і на завжди: що ніхто не ображає Саламатину як жінку, керівника, або громадського діяча, або ще якось. Тому що говорити правду це не образа. Запам’ятайте нашу позицію стосовно особистості Ані: розумна, вихована, має освіту та вже деякий досвід… Вона була б дійсно чудовим керівником, але є одне, яке нівелює усі без виключення її позитивні складові. І це треттє.
Друге. Ви, усі що повтікали з міста і тим паче з країни є слабаками і зрадниками. Запам’ятайте це хто вважає Приморськ своїм містом. Ви вже чужі. Знову будете ображатись? Ну тоді ви ще і дурні. А я обґрунтую своє ствердження: У вас там свої справи, домівка, майбутнє, живіть там і не лізти сюди зі своїми ностальгічними соплями. Тому що щоб вступатися за когось треба орієнтуватися у місцевих справах, тих людях хто ці справи закручує, бачити їх цілі. Вам відтіля це не можливе, вже не можливо. Тому беріть інформацію ще з вільних соцмерж і місцевих форумів.
Третє.
Тепер по темі. Сердобольні увага! Це важливо! Ваша Аня зв’язалась з поганими хлопцями, дуже поганими. А тепер трішечки заспокойтесь, я розумію що для вашої тонкої натури це великий стрес, тому не хвилюйтесь я все далі обґрунтую.
Усі ми люди і усі ми прагнемо якоїсь кращої долі для себе і своїх рідних. Одні як ви – кидають місто у пошуках цього кращого інші пристосовуються як можуть. Це життя, скажете ви і будите праві. А пам’ятайте себе коли жили у Приморську: це щоденне жебрацтво, постійна недостача грошей, неможливість відкрити свою справу, не можливість її потім закрити, тощо …Чи ні? Може просто вам мало було бабла? І ви махнули де воно по-довше? Ну тоді для вас буде цілком зрозумілим і прийнятним, що ваша свята Аня теж потягнулась за довгим грошем і кращої долі для себе і своїх рідних. От зараз тільки не треба тут галасу здіймати, а давайте глянемо на те що я вам кажу. Це випливає з приведених нижче фактів.
Так хто ж ці хлопці про яких я кажу і чому вони погані. В мене тут виникла думка: може вони погані тільки у моєму розумінні, а для вас це взірець досягнень. Можливе ж таке. Тому відповідайте собі на такі питання:
– Як називається людина, яка має владу, великий бізнес і своє медіа пространство у зоні владних повноважень. Моя відповідь олігарх, а ваша?
– Як називається людина, яка має єдину типографію у ареолі свого владного округу у якій цензурує усі без виключно печатні видання, якщо вони не відповідають його особистим інтересам або інтересам колишніх однопартійців. Та навіть інтересам влади, яку він представляє.
– Як називається людина, яка приналежить до партії, яка просуває принципи децентралізації, а у зоні свої владної відповідальності руками своїх помічників і медіа робить навпаки – зупиняє ці реформи.
– Як називається людина, яка декларує далеко не все що має і при цьому основну частину свої статків записує на престарілу мамцю. Чи ви дійсно вважаєте, що пенсіонерка з пенсією трохи більше двох тисяч гривень останні два-три роки розкрила свій бізнес талант?
Це все можна продовжувати, але на мою думку цілком достатньо. Відповіді на ці запитання стасуються одного і того ж чоловіка. Чоловіка, на якого працює Аня.
Чесно відповідайте і зробіть свої висновки. Можете їх висловити, а ми побачимо чистоту вашої, так званої, душі.
Тільки не треба тут кричати, що це все не правда. Це правда і це все ні для кого в нас тут не секрет і має докази.

Може вам це і до вподоби, але Аня просуває у нашому регіоні олігархічну структуру (місцевого розливу). Довідка: Олігархи, це те з чим бореться вся Україна з початку майдану, як що ви не в курсі.

Чим це все загрожує нам, нашій громаді в цілому. По перше це знову розподіл без нашої участі нашої землі. По-друге, розширення впливу бердянського бізнесу на наш місцевий. Потікають і ті хто ще тримається. По-третє, унеможливлює будь які антикорупційні зміни починаючи з міліції (бо вона далеко не поліція), суддівства, залучення іноземних інвестицій, тощо. А це саме ті реальні зміни, які нам усім потрібні. Ну якщо вам достатньо лише нових тротуарів у місті, доріг, яскравого освітлення міста, веселих концертів… то Аня саме той кандидат. Її хозяїн тут постарається.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість