friends

Програма обміну для науковців та журналістів у США, стипендії на участь у літній школі в Осло та грант для студентів природничих спеціальностей на навчальну програму в Німеччині.

Зареєстровані ЗМІ (телебачення, радіо, друковані газети, медіа-платформи), онлайн-ресурси, блогери, незалежні журналісти, що висвітлюють життя людей, на яких вплинув конфлікт на сході України, можуть отримати грант на підтримку своєї роботи. Кандидатам слід надіслати онлайн-форму заявки з описом ідей, формату, героїв для матеріалу, а також зазначити бюджет і період виконання роботи.

Грант: сума гранту на проект (серія матеріалів) може становити до 1 000 $ за умови виконання всіх умов, описаних у заявці
Дедлайн: 10 січня

Реклама

Програма підтримки дослідницьких проектів, присвячених американському мистецтву, і візуальної культури періоду до 1980-х років. Програма розроблена для науковців, які не є громадянами США, і передбачає дослідження у Сполучених Штатах. Претендувати на грант можуть студенти аспірантури і старші наукові співробітники, які проживають за межами США.

Грант: щорічно виділяється 20 грантів.
Дедлайн: 15 січня

Студенти з країн, що не входять до Євросоюзу, можуть подавати заявки на участь у стипендійній магістерській програмі Амстердамського університету – Amsterdam Excellence Scholarships (AES). Перш ніж подавати документи на участь у конкурсі на отримання стипендії, аплікант має бути зарахований на обрану програму.

Грант: 25 000 € для покриття витрат на проживання і навчання. Тривалість виплати гранту – 1 рік з можливістю продовження.
Дедлайн: 15 січня

friend

Міжнародна програма обміну для журналістів у Кембриджі розпочала прийом заявок. До участі допускаються штатні журналісти, політики, наукові працівники. Програма передбачає семестр (з вересня по грудень або з лютого по травень) у Кембриджі, США.

Грант: в обсязі 30 000 $ на один семестр. Подорож і витрати на проживання не покриваються. Офісне приміщення, комп’ютер і телефон надають.
Дедлайн: 18 лютого

Студенти, які закінчили принаймні третій курс у галузі фізики та інших природничих наук, можуть подаватися на програму DESY, що проходитиме з 17 липня по 6 вересня в Німеччині. Відібрані кандидати приєднаються до щоденної роботи дослідницьких груп у лабораторії DESY в Гамбурзі або Цойтені (Берлін).

Грант: стипендія на участь у програмі
Дедлайн: 31 січня

Посольство Сполучених Штатів Америки запрошує незалежні засоби масової інформаціїї (друковані, радіо, телевізійні та електронні) подавати заявки на конкурс Фонду розвитку українських ЗМІ. 

Грант: максимальна сума фінансування становить 24 000 $. Сума гранту залежить від обсягу запланованої діяльності й періоду виконання проекту, який може тривати від 1 до 12 місяців.
Дедлайн: конкурс проходить на постійній основі й не має кінцевого терміну

student

Журналісти з країн, що розвиваються, запрошуються до участі в програмі з прав людини (HRAP) від Колумбійського університету в Нью-Йорку. Програма передбачає майстер-класи, семінари, зустрічі з директивними органами та потенційними спонсорами.

Грант: повне фінансування під час програми + стипендія
Дедлайн: 31 січня

Міжнародна літня школа в Осло щороку проводить курси бакалаврського та магістерського рівня, пропонуючи близько 50 стипендій, що покривають вартість участі.

Грант: стипендія на участь у літній школі
Дедлайн: 1 лютого

Університет королеви Марії в Лондоні (Queen Mary University of London) надає стипендії для часткового покриття коштів на навчання (бакалаврат, магістратура). Стипендії поширюються на програми факультету наук та інженерії за спеціальностями: біологія, хімія, електронна інженерія, комп’ютерні науки, фізика, астрономія, матеріалознавство.

Грант: 5 000 £
Дедлайн: 15 січня

workspace3

Студенти-бакалаври природничих спеціальностей запрошуються до участі в літній школі, яку організовує Федеральний політехнічний інститут Лозанни (Ecole polytechnique federale de Lausanne). На час участі в програмі студенти мають завершити щонайменше 2 курси університету. Програма розрахована на студентів, які навчаються за спеціальностями: біологія, фізика, хімія, біохімія, комп’ютерні науки – і планують продовжувати своє навчання в галузі «наук про життя».

Грант: стипендія на участь у програмі
Дедлайн: 31 січня

Грант на оплату навчання для жінок з країн, що розвиваються. Для участі слід надіслати пакет документів, коротку біографію, плани на майбутнє, а також опис дипломної роботи (дослідницького проекту), враховуючи цілі, методологію. Повний перелік можна знайти на офіційному сайті програми.

Грант: для навчання у США й Канаді надається грант 15 000 $. Для навчання на програмах Латинської Америки, Африки й на програмах Trinity Washington University – 7 000 $.
Дедлайн: 15 січня

The Yenching Academy of Peking University пропонує всім охочим вступити на навчальну програму Master’s Degree in China Studies. Програму спеціально розробили, щоб вивчати Китай поза межами традиційних гуманітарних і соціальних дисциплін. Робоча мова – англійська.

Грант: стипендія, що покриває плату за навчання, проживання та авіапереліт до Пекіна й назад по закінченні навчання
Дедлайн: 15 січня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість