man

Стипендії на вивчення культури і мистецтва в Індонезії, грант на навчання в бізнес-школі у Норвегії та оплачуване наукове дослідження для журналістів у Бостоні.

Програму The Knight Science Journalism Fellowship Program розраховано на журналістів, які мають досвід роботи з темами науки, технологій, медицини та охорони довкілля. Успішні кандидати дістануть змогу протягом року навчатись у Бостоні та підготувати власний науковий проект.

Грант: навчання в Бостоні протягом року
Дедлайн: 28 лютого

Реклама

Посольство США надаватиме малі гранти випускникам/учасникам програм обмінів та стажувань, які фінансує уряд США. Програма дає учасникам програм обмінів можливість виконувати проекти, що сприятимуть поглибленню національної єдності, спрямовані на розвиток зв’язків з громадами, що перебувають у зоні
конфлікту на сході України, втілення ініціатив, спрямованих на підтримку демократичних та економічних реформ в Україні.

Грант: залежно від наявності коштів максимальна сума фінансування одного проекту
становитиме 4 000 $ для фізичних осіб і 24 000 $ для
неурядових організацій. Програма грантів покриватиме витрати, пов’язані лише з
проектною діяльністю, а також заохочуватиме неурядові організації подавати проекти з
власними внесками та/або коштами, отриманими від інших донорів.
Дедлайн: 20 лютого

Щороку фонд Pershing Square Foundation пропонує 5 стипендій на оплату навчання студентам магістерської програми 1+1 МВА, на якій можна здобути освіту за однією з програм магістратури, а також за програмою МВА. Навчання триває 2 роки і проходить у Said Business School Оксфордського університету в Великій Британії.

Грант: стипендія покриває плату за навчання, усі обов’язкові внески, а також оплачує проживання в період навчання на магістратурі й на програмі МВА
Дедлайн: 1 березня

workspace

Норвезька бізнес-школа приймає заявки від іноземних студентів на отримання стипендій для навчання. Стипендії надаються на проходження програм бакалаврату і магістратури. Відбір студентів будуть здійснювати, зважаючи на освіту, фінансову ситуацію студента і бажання здобути ступінь саме в цій школі.

Грант: повна або часткова оплата навчання
Дедлайн: 1 березня

Програма дає змогу навчатися і проводити дослідження впродовж одного навчального року в одному з університетів Польщі. Фінансування можуть отримати бакалаври і магістри гуманітарних наук. У пріоритеті будуть кандидати, які мають академічні досягнення, організаторські здібності, а також ті, хто покаже, що зможе на практиці застосувати набуті знання в себе на батьківщині в різних сферах академічного або соціального життя.

Грант: щомісячна стипендія в обсязі 1 350 злотих
Дедлайн: 1 березня

Стипендійна програма японського фонду Japan Foundation for UNU (JFUNU) Scholarship призначена для талановитих студентів з країн, що розвиваються. Кандидатами можуть бути студенти, які потребують фінансової підтримки і яких прийняли на програму Sustainability Programme від United Nations University Institute for the Advanced Study of Sustainability (UNU-IAS).

Грант: стипендія складається з повної оплати навчання і щомісячної стипендії в обсязі 120 000 єн для оплати проживання впродовж 24 місяців. Студенти мають сплатити вартість візи, медичного страхування й авіаперельоту до Японії та назад.
Дедлайн: 28 лютого

workspace2

Стипендії уряду Пекіна – повна або часткова оплата навчання та проживання в Пекіні іноземним студентам. Стипендію можуть отримати як іноземні студенти, які вже навчаються, так і ті, хто тільки вступає сюди на навчання.
Зацікавлені кандидати можуть подавати документи на стипендію через освітні установи Пекіна або через посольства Китаю на своїй батьківщині.

Грант: від 2 800 $ до 5 700 $ на рік.
Дедлайн: 28 лютого

Уряд Індонезії пропонує іноземним студентам навчання без здобуття наукового ступеня. Навчання можна пройти за такими програмами: вивчення індонезійської мови, вивчення мистецтва, вивчення культури. Учасники можуть вибрати один з 59 університетів, які розміщені в різних містах Індонезії. 650 студентів отримають стипендію Darmasiswa Scholarship.

Грант: стипендія, що виплачується протягом 12 місяців і складається із щомісячної стипендії, оплати проживання, відшкодування вартості пересування по Індонезії, оплати навчання.
Дедлайн: 18 лютого

Міжнародний Вишеградський фонд оголошує конкурс проектних пропозицій для проектів, що сприяють демократизації та зміцненню громадянського суспільства у країнах «Східного партнерства» відповідно до політики «Східного партнерства» Європейського Союзу.

Грант: фінансова допомога реалізації проекту
Дедлайн: 1 лютого

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість