workspace

Стипендійна програма від Наукового товариства імені Шевченка для внутрішньо переміщених осіб, грант на магістратуру у Швейцарії та Стипендія Ейнштейна для молодих дослідників.

Наукове товариство імені Шевченка у США анонсує нову спеціальну стипендійну програму, розраховану на підтримку талановитих і перспективних українських студентів, які втратили рідних під час Євромайдану й війни на Сході або мають статус внутрішньо переміщених осіб. 
Передбачено надання 10 стипендій на конкурсній основі. Умови конкурсу передбачають проміжну й фінальну звітність про академічні успіхи стипендіата. Після проміжного звіту Наукове товариство імені Шевченка у США залишає за собою право переглянути питання подальшої виплати стипендії.

Грант: переможці отримуватимуть стипендію на підтримання навчання в сумі 2 000 $ (55 500 гривень) протягом одного навчального року
Дедлайн: 15 квітня

Реклама

Програма стипендій для талановитих і перспективних студентів з країн, що не входять до ЄС, на здобуття освіти в магістратурі Університету Неймегена імені святого Радбода, Нідерланди. Залежно від обраного курсу освіту можна здобувати впродовж одного або двох повних років. У разі дворічної програми, щоб претендувати на грант на другий рік навчання, потрібно скласти всі предмети за перший рік.

Грант: стипендія на оплату навчання, що також покриває візу, дозвіл на проживання, медичне страхування
Дедлайн: 1 квітня

Королівська Данська консерваторія пропонує часткові стипендії студентам магістратури, які не є громадянами країн ЄС чи ЄЕЗ. Заявка на отримання стипендії подається разом із заявкою на навчання на програмі магістратури.

Грант: фінансова допомога, яка покриває проживання або транспортні витрати. Стипендія може оплатити до 20% вартості навчання.
Дедлайн: 1 квітня

workspace (1)

Інститут освіти Університетського коледжу Лондона пропонує стипендії Centenary Masters Scholarships студентам з країн, що розвиваються, – тим, хто планує працювати в себе на батьківщині або ж за кордоном задля поліпшення умов життя знедолених, обділених і слабких громадян. Стипендія поширюється на всі програми магістратури Інституту освіти, однак не поширюється на онлайн-курси.

Грант: стипендія покриває повну вартість навчання й надає місце проживання на 1 рік в International Students House. Стипендія не оплачує транспортних витрат, не надає допомоги для прожиття і не оплачує інших витрат.
Дедлайн: 8 квітня

Тартуський університет пропонує понад 20 програм бакалаврату й магістратури англійською мовою. Багато цих програм дають можливість повністю звільнитись від оплати за навчання. Це означає, що студенти, які навчаються на стаціонарі, можуть отримати стипендію для покриття плати за навчання. Перш ніж подавати заявку на одну з програм, кандидатам рекомендується відвідати сайт університету й переконатися, що грант поширюється на цю програму.

Грант: часткова або повна оплата навчання
Дедлайн: 15 квітня

Федеральна політехнічна школа Лозанни (EPFL) пропонує лімітовану кількість стипендій студентам магістратури. Деякі стипендії оплачує університет, деякі оплачують фонди й компанії. Університет пропонує програми магістратури англійською та французькою мовами.

Грант: університет EPFL пропонує студентам 16 000 швейцарських франків на рік. Студенти, які вступили на дворічну програму магістратури (120 кредит-годин), отримуватимуть стипендію протягом двох років – 32 000 франків. Студенти, вступивши на програму тривалістю півтора року (90 кредит-годин), отримають стипендію 24 000 франків. Студент повинен буде оплачувати проживання, університетські внески, вартість візи.
Дедлайн: 15 квітня

workspace1

Einstein Forum спільно з Daimler and Benz Foundation пропонують можливість для талановитих молодих дослідників реалізувати проект поза межами свого робочого місця. Учасники програми зможуть провести від 5 до 6 місяців у будинку Ейнштейна в Німеччині.

Грант: учасники отримуватимуть стипендію обсягом 10 000 €. Також учасникам відшкодують транспортні витрати.
Дедлайн: 15 квітня

Чанчуньський університет традиційної китайської медицини пропонує стипендію іноземним студентам магістратури та аспірантури. Стипендія покриває навчання в магістратурі або аспірантурі. Навчання відбувається китайською або англійською мовою. Якщо студент не володіє китайською, він може пройти мовні курси (1 рік).

Грант: оплата навчання
Дедлайн: 30 квітня

Брюссельський вільний університет пропонує 5 стипендій, призначених для навчання на програмі магістратури The European Master of Science in Photonics. Програма передбачає вивчення базових і поглиблених курсів із фотоніки, фізики, інженерної справи й роботи в лабораторіях університету. Також університет надає можливість пройти стажування в компаніях Бельгії.

Грант: стипендія повністю покриває вартість навчання
Дедлайн: 1 травня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість