15 проектів пройшли етап перевірки профільними відділами та комісією. Велика кількість проектів подана в сфері оздоровлення, це і встановлення вуличних тренажерів, тенісних столів, баскетбольних стійок. Є проект направлений на соціальний захист населення, це закупівля обладнання для реабілітації в центр соц.служби міста. З переліком проектів можна ознайомитись за цим посиланням.

Але ми хочемо зупинити вашу увагу на деяких проектах окремо. Наша громадська організація планує запуск в Приморську культурно-молодіжного центру “Портал”. Що це буде, для кого, як реалізовуватиметься ви можете дізнатися завтра під час презентації проекту.

Цей центр матиме декілька напрямів, один з яких – комп’ютерна лабораторія. Це не буде ігровий зал чи інтернет-кафе, це буде середовище для розвитку та підтримки молоді, яка цікавиться програмування. Проект передбачає навчання як мінімальних навичок роботи з комп’ютером, так і більш масштабні завдання: створення власних продуктів, програм, участь в конкурсах з робототехніки, тощо.

Підтримати цей проект ви можете вже сьогодні на платформі “Громадського бюджету”Також, хочемо звернути вашу увагу на проект Марії Пасічник “Встановлення велопарківок” 

Щоденно велика кількість учнів та навіть вчителів добирається до школи на велосипедах, але при цьому в школах не створено жодних умов для їх паркування, які б дозволили пристебнути велосипед та хоч якось забезпечити його схоронність. Встановлення велопарківок біля шкіл дозволить учням та відвідувачам шкіл зручно паркувати велосипеди та створить мінімальні умови захисту велосипедів від викрадення. Велопарківки будуть встановлені на подвір’ях шкіл Приморської ОТГ, бібліотеки, музичної та художньої школи. Мета проекту – Спонукання до здорового способу життя через створення умов для впровадження велотранспорту в повсякденне життя.


Ще одним цікавим проектом, на нашу думку, є проект Зюзіної Наталії “Фонтан мрій”

Проектом передбачається доробити фонтан в центральній частині міста, який стане окрасою міста, новою фотозоною для туристів та місцем спокою і відпочинку. Окрім встановлення самого фонтану, хочеться додати ще різнобарвного освітлення, лавочок, підвісних квітників Мета проекту – благоустрій центральної частини міста.

Який проект, точніше які проекти переможуть – вирішувати вам. Голосуйте за кращі проекти на сайті “Громадський бюджет Приморської ОТГ”

 

P.S.: Пам’ятаєте наш проект про встановлення вуличних тренажерів на території парку біля ЗОШ №3? Так от, ця територія розвивається і на голосування подано два цікавих проекта. Один про комплексний розвиток парку, а другий про обладнання поруч з тренажерами майданчика з тенісними столами.